petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Komşunun muhabbet kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bodom16 tarafından 18 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. bodom16

bodom16 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar alt komşum da muhabbet kuşu var öttüğü zaman çok sesi geliyor bize tabi benim kuşda duyuyor bu sesi duyunca çıldırıyo tabi hayvan. Şimdi size sorum bu durum kuşu evcilleştirmemde sorıun çıkartır mı?

Kafesin içindeyken biraz zorlamamla parmağıma konuyo. Kafes dışında belli bir yeri var oraya konunca gidip parmağımla alabiliyorum. Ama kafes dışında parmağımda iken çok tedirgin elimden yem bazen yiyor bazen yemiyor korktuğu için. Birde kafes dışında iken bir türlü uçup parmağıma konmuyor bunu nasıl halledebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

edit: kuş 4-6 aylık arası erkek alalı 20 gün oldu

#1 bodom16, 18 Mart 2016
    Son düzenleme: 18 Mart 2016
  2. Ömer Acar

Ömer Acar New Member

Beğenileri:
    0
    Diğer konuları pek bilmem ama diğer kuşun sesini duyuyor ise konuşturma konusunda zorluk çıkartabilir

3. bodom16

bodom16 New Member

Beğenileri:
    0
    Konuşturmak gibi bir isteğim yok zaten bana iyice alışsın eş alımayı planlıyorum

Sayfayı Paylaş