petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konu Başlığı Düzeltme - Yorum Bildirimi

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Abdullah AKDAL tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Merhabalar.. Forum yöneticilerimizden şu 2 istekte bulunacaktım. Diğer üyelerimiz ve sizler de uygun görürseniz bu 2 konunun üzerinde çalışılmasını istiyorum şahsımca.. 1.si ''Konu Başlığını Düzeltme'' [ Mesela adam yanlış bir başlık açtı veyahut harf hatası yaptı.. Sonuçta insanız olabilir. Veya sonradan değiştirilmesi gereken bir başlık oldu bu da ne gibi örneklendirilebilir? : Satım konusu mesela. Satıldıktan sonra konu başlığının sonuna veya başına SATILDI yazarak aynı konunun güncelleştirilip hortlatılmasına engel olacaktır. ] Bir diğer isteğim ise: Forum da cevaplaşmak iletişimde olmak zor oluyor. Ya bi kişi alıntı yaparak cevap verecek ya da illa o post'u beğenecek ki bildirim gidecek o adam o konuya tekrar geri dönüş yapacak. Mesela bir konuya yorum atan her kişi bildirim alırsa o konuya ait daha verimli olur diye düşünüyorum.. Hayırlı akşamlar herkese okuduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

güncel......

2. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    KATILIYORUM yorumdada bildirim gelsin

3. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    teşekkürler aynı fikirde olmak güzel şey . GÜNCEL tutalım ki belki değişime vesile oluruz.

4. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    katılıyorum. bence konu başlıklarına abonelikte getirilse güzel olur mesela damızlık kuş satanlara ben abone olsam oraya biri konu açtığında bna bildirim gelse oda güzel olur.

5. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    evet çok güzel fikir. hatta sadece ''bildirim al'' adı altında bir kutucuk olsa button olsa. isteyen istediği konudan bildirim alabilir..

6. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Kesinlikle boyle bir istek icin sayfayi actim ve konunuzu gordum tebrikler forumda benimde konum tanitimim var fakat mesela 2. sayfaya resim ekliyorum guncelliyorum ama baslikta belirtemiyorum yavru bir mubis aldim ve gelisimini her zaman paylasmak isterim akvaryumum var balik hobisi ilede ugrasmaktayim ve akvaryumla ilgili bir forumda yavrudan buyuttugum baliklarimin her ay resimlerini gelisimlerini sorunlarimi paylastim ve her resim ekledigimde guncel resim 3. sayfa gibi guncelleme yapabiliyorum buradada olmasi gerek .

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Güzel düşünmüşsün Abdullah. Bir de emaile bildirim geliyor mention atınca, istemiyorum gelmesini ama düzeltemedim durumu.

8. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    @Muhammet ÇELİK görmüşmüdür acaba :)

#8 Abdullah AKDAL, 4 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2014

Sayfayı Paylaş