petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konu başlıkları

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Yusuf YALÇINKAYA tarafından 13 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar forumumuzda konu açarken başlıklara dikkat ederek açsak nasıl olur..? Acil yardım bir bakar mısınız vs gibi cümleler yerine daha belirleyici cümleler kullanarak konularımızı açarsak hem sitedeki üyelerimiz hemde yeni üye olacak arkadaşlar için kolaylık olur zannımca.. Konular giderek çogalıyor ve bir zaman sonra aramak zorunda kalacagız bu yüzden belirleyici ifadeler kullanırsak arama sonuçlarımız o kadar sağlıklı olur.. Teşekkürler iyi günler..

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    iyi bir konuya değinmişsin yusuf sağol

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Haklısın usta sağ olasın.

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yusufff adamsınnn :)

5. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    :) :) teşekkür ederim gökhan abim serkan abim cihat kardeşim.. :)

6. Buğlem DEMIRKIR

K.b özür dilerim genelde ben bunu cok yapıyorum artık yapmayacağıma sz veriyorum daha ergenlık donemındeyım k.b :( Kuşların cinsiyeti merak etmiştim br tek o konuda acil konu yazdım birde ilk forumum k.b :( sorry :(

7. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Konu başlıklarına YARDIM YARDIM, ACİLLLLLLL, Bi Bakar mısınız ? vs. yazmayınız lütfen. Konu başlıklarına sormak istediğiniz asıl soruyu yazın ki bizde ona göre sizlere yardımcı olabilelim.

8. Yücel YETİMOĞLU

abi çok çok yerinde bir konu birde konuları dogru bölümlere açma mevzusu ! paylaşmın muhabetn yeri ayrı soru,cevap ayrı buna pek uymuyoruz...

9. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bu başlık kirliliğinden çok siteyede zarar veriyor,sonuçta google,yandex gibi arama motorlarına yazdıklarınız doğrultusunda başlıkla eşleşerek sonuç veriyor :) Yani ne kadar düzgün ve doğru yazarsak o kadar iyi olacaktır.

Sayfayı Paylaş