Karadeniz Pet

Konu Başlıklarına ve Nereye Açacağınıza Dikkat

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, bir çok konu görüyorum konu başlıkları yanlış ve bu konuların yanlış yere açıldığını görüyorum. Saygı değer ağabeylerim sevgili kardeşlerim, burada herşeyin (forumların) net olduğuna inanıyorum. Yeni gelen üyelerimiz biraz zorluk çekiyor olabilirler, onları da anlayışla karşılıyorum ki bu yazı dizim umarım faydalı olur.

- Konu açarken başlığına lütfen çok Türkçe karakterlere dikkat edelim.
- Konu açacağımız zaman "Çok acil, Lütfen yardım edin, vb." yorumlarda bulunmayınız.
- Konu başlıkları konunun özetidir. (Örn; kuşunuzun ceresinde problem var ve bunu konu içerisinde dile getirdiniz ve başlığa dökmek istiyorsunuz? Kısacası şudur; "Muhabbet Kuşumun Ceresinde Sıkıntı Mevcut" bu tür şeyler yani anlatmak istediğim yukarıdaki gibi panik dolu başlık yazarsanız kimsenin fazla ilgileneceğini zannetmiyorum. Şahsen ben öyle konulara girmek istemiyorum.

Bir diğer konu ise konuyu yanlış yere açanlar oluyor, fakat burada herkesin okuması yazması olduğuna inanıyorum. Zaten olmasa üye olamaz değil mi? Kategori başlıkları hepsi ortada, lütfen biraz daha duyarlı ve dikkatli olalım. Dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Saygı ve Sevgilerimle
Tevfik AKTUNÇ

Güzel konuya değinmişsin Tevfik , emeğine sağlık.

Forumun en büyük sorunu.. Umarım üyeler konu açarken biraz daha bilinçli davranır..

Tevfik en büyük soruna değinmişsin, eline sağlık.

Çok faydalı bir konu, paylaşım için teşekkürler.

Teşekkür ederim her birinize verdiğiniz destekten ötürü de çok sağolun.
Umarım bir nebzede olsa dikkate alınırım.

Cok cok iyi bir konuya deginmissin ellerine saglik

Lütfen Tevfik kardeşimizin yazmış olduğu kurallara uyalım. Bu aralar sık sık acillllllll acillllllll vs. gibisinden konu başlıkları görmeye başladım. Eğer bir daha böyle bir durumla karşılaşırsam çok ciddiyim sorgusuz sualsiz o kişinin açmış olduğu konuyu direk sileceğim. Sonradan bana gelip de yok efendim açtığım konu silinmiş vs. demesin kimse. Önce kurallara uymayı bilsin herkes. Burası dingonun ahırı değil.

çok güzel hazırlamıssın Tevfik Bey.Sabitlenmeli bence bu konu

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum, kuralları okuyan dikkate olan arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Saygı ve Sevgilerimle

konuyu ekimde açmışsın halen bile millet alakası olmayan bölümlere konu açıyor.
görselliği o kadar çok bozuyor ki bu durum..
inşallah bunu yapan kişiler söylediklerini uygularda bir düzen oluşur forumda..
birde türkcemizi güzel kullanalım
tevfik konu için teşekkürler
emeğine sağlık