petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konu Başlıklarına ve Nereye Açacağınıza Dikkat

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Merhabalar, bir çok konu görüyorum konu başlıkları yanlış ve bu konuların yanlış yere açıldığını görüyorum. Saygı değer ağabeylerim sevgili kardeşlerim, burada herşeyin (forumların) net olduğuna inanıyorum. Yeni gelen üyelerimiz biraz zorluk çekiyor olabilirler, onları da anlayışla karşılıyorum ki bu yazı dizim umarım faydalı olur.

- Konu açarken başlığına lütfen çok Türkçe karakterlere dikkat edelim.
    - Konu açacağımız zaman "Çok acil, Lütfen yardım edin, vb." yorumlarda bulunmayınız.
    - Konu başlıkları konunun özetidir. (Örn; kuşunuzun ceresinde problem var ve bunu konu içerisinde dile getirdiniz ve başlığa dökmek istiyorsunuz? Kısacası şudur; "Muhabbet Kuşumun Ceresinde Sıkıntı Mevcut" bu tür şeyler yani anlatmak istediğim yukarıdaki gibi panik dolu başlık yazarsanız kimsenin fazla ilgileneceğini zannetmiyorum. Şahsen ben öyle konulara girmek istemiyorum.

Bir diğer konu ise konuyu yanlış yere açanlar oluyor, fakat burada herkesin okuması yazması olduğuna inanıyorum. Zaten olmasa üye olamaz değil mi? Kategori başlıkları hepsi ortada, lütfen biraz daha duyarlı ve dikkatli olalım. Dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Güzel konuya değinmişsin Tevfik , emeğine sağlık.

3. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Eyvallah abi, konu başlıkları ne kadar net olursa aldıkları destek o kadar açık olur diyelim.

4. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Forumun en büyük sorunu.. Umarım üyeler konu açarken biraz daha bilinçli davranır..

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Tevfik en büyük soruna değinmişsin, eline sağlık.

6. Tezcan GÜMÜŞ
    Gizli

Elleine Sağlık

7. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Çok faydalı bir konu, paylaşım için teşekkürler.

8. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Teşekkür ederim her birinize verdiğiniz destekten ötürü de çok sağolun.
    Umarım bir nebzede olsa dikkate alınırım.

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok cok iyi bir konuya deginmissin ellerine saglik

10. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Lütfen Tevfik kardeşimizin yazmış olduğu kurallara uyalım. Bu aralar sık sık acillllllll acillllllll vs. gibisinden konu başlıkları görmeye başladım. Eğer bir daha böyle bir durumla karşılaşırsam çok ciddiyim sorgusuz sualsiz o kişinin açmış olduğu konuyu direk sileceğim. Sonradan bana gelip de yok efendim açtığım konu silinmiş vs. demesin kimse. Önce kurallara uymayı bilsin herkes. Burası dingonun ahırı değil.

11. Emre GARİP
    Gizli

çok güzel hazırlamıssın Tevfik Bey.Sabitlenmeli bence bu konu

12. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum, kuralları okuyan dikkate olan arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Saygı ve Sevgilerimle

13. filiz Tohum
    Gizli

konuyu ekimde açmışsın halen bile millet alakası olmayan bölümlere konu açıyor.
    görselliği o kadar çok bozuyor ki bu durum..
    inşallah bunu yapan kişiler söylediklerini uygularda bir düzen oluşur forumda..
    birde türkcemizi güzel kullanalım
    tevfik konu için teşekkürler
    emeğine sağlık

Sayfayı Paylaş