Karadeniz Pet

Konu dışı "android teefonla ilgili"

mücahitejderha

Meraklı Üye
Samsung s3 telefonum var ekranı kırıldı ekran hiç bir şekilde görünmüyor sesden telefonun acildigini biliyorum sadece
Ben bu telefondaki mesajlari ve whatsapp ı silmek istiyorum bunu bilgisayardan yapabilirmiyim?? Yada bilgisayardan format atabilirmiyim?? Yardimci olursaniz sevinirim

Samsung s3 telefonum var ekranı kırıldı ekran hiç bir şekilde görünmüyor sesden telefonun acildigini biliyorum sadece
Ben bu telefondaki mesajlari ve whatsapp ı silmek istiyorum bunu bilgisayardan yapabilirmiyim?? Yada bilgisayardan format atabilirmiyim?? Yardimci olursaniz sevinirim

Eğer formatlamak istiyorsan telefonundaki herşey gider. Ekranı görmeden dikkatli bir şekilde aşağıdaki adımları uygularsan telefonunu formatlarsın.

1- Öncelikle telefonunu kapat.
2- Ses açma + Home tuşu basılı iken telefonun açıldığını hissedene kadar power tuşuna bas.
3- Telefonun açıldığını hissettiğin an tuşları bırak ve 10 saniye kadar bekle.
4- Ses kısma tuşuna 3 defa bas.
5- Power tuşuna 1 defa bas.
6- Ses kısma tuşuna 7 defa bas.
7- 1 defa power tuşuna bas ve 45-50 saniye kadar bekle.
8- Power tuşuna tekrar 1 defa bas. Telefonun kapanıp açılmasını bekle.
9- Telefonun fabrika çıkışı gibi oldu.

Son düzenleme:
Eğer formatlamak istiyorsan telefonundaki herşey gider. Ekranı görmeden dikkatli bir şekilde aşağıdaki adımları uygularsan telefonunu formatlarsın.

1- Öncelikle telefonunu kapat.
2- Ses açma + Home tuşu basılı iken telefonun açıldığını hissedene kadar power tuşuna bas.
3- Telefonun açıldığını hissettiğin an tuşları bırak ve 10 saniye kadar bekle.
4- Ses kısma tuşuna 3 defa bas.
5- Power tuşuna 1 defa bas.
6- Ses kısma tuşuna 7 defa bas.
7- 1 defa power tuşuna bas ve 45-50 saniye kadar bekle.
8- Power tuşuna tekrar 1 defa bas. Telefonun kapanıp açılmasını bekle.
9- Telefonun fabrika çıkışı gibi oldu.

Denedim ama malesef ki olmuyor nedenini açıklayayım 3 defa aşagı yapıp onaylamak için power tuşuna bastiktan sonra telefonun normal şekilde açıldığının sesini duyuyorum
Başka bir çözüm yok mu amacım zatem telefonu fabrika ayarlarina çevirmek

Denedim ama malesef ki olmuyor nedenini açıklayayım 3 defa aşagı yapıp onaylamak için power tuşuna bastiktan sonra telefonun normal şekilde açıldığının sesini duyuyorum

Bunu izle istersen.

[YOUTUBE]fZzSOpQXiaA[/YOUTUBE]

Abi bana kalsa yakarimda :) telefon kız arkadaşımın içindeki mesajların silinmesini istiyorum sadece

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaş gerekli anlatımı yapmış rom zarar gördü ise eyer açılmadan format atamazsın aynı telefon dan bul takabilirsen ekranını değiştir at format geri ver ekranını veya bi telefoncuya götür baska bi ekran takar formatlar verirler cüzi bi ücret verirsin s3 piyasası 300tl ekranı 250tl sende haklısın verilmez yenilemeye :)

Harbiden bintwlefoncuya götürsem dandik bi ekran taksa format atsam sonra tekrar kendi ekranini taksa olur mu acaba ne kadar isterse verirdim o da sorun degil :)

olur 30 tl ile 50tl arası bi servis ücreti alır sadece