Karadeniz Pet

Konu Dışı

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Biliyorsunuz her gün yeni bir vahşete katliama felakete gebe bir ülke olduk en önemliside bütün bunlara hiç bir çözüm bulunamıyor mağdur dahada mağdur son örnek 3 kişi tarafından Tecavüz edilip öldürülen öldürüldükten sonrada yakılan ÖZGECAN ASLAN vahşeti katliamı insanlık dışı suçu var. Bir erkek olarak bir KADININ çocuğu ve bir kızında abisi olarak tüm samimiyetimle söylüyorum kendi öz kardeşime yapılmışcasına üzüldüm sinirlendim. Forumdaki tüm Kadın üyelerimizden kendi adıma özür dilerim bu vahşeti yapanlarla aynı kimliğe cinsiyete sahip olduğumuz için.

#TecavüzcülerAsılsın!

....

kesinlikle katılıyorum o vahşilerle vicdansızlarla aynı cinsiyete sahip olduğum için Allah belalarını versin kzın ailesine de sabır versin inşallah

Asilsin asilmasinada o ip boynuna degil dikine gittigi uzvubdan asilsin

kesinlikle katılıyorum o vahşilerle vicdansızlarla aynı cinsiyete sahip olduğum için Allah belalarını versin kzın ailesine de sabır versin inşallah

İnsanlık dışı vallahi ya 17 aylık bebeğe bile tecavüz etmeyen mi yok sevgilisinin kafasını kesip çöpe atmayan mı yok? yok yok anasını satayım nasıl bi ülke olduk bizz böyle vallahi içim gidiyor

....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

Asilsin asilmasinada o ip boynuna degil dikine gittigi uzvubdan asilsin

Kökünden asılsın boynundan değil inş psikopat tecavüzcü eşcinsellerin arasına düşer sabah akşam tecavüz etsinler kitapsıza

....

İnsanlık dışı vallahi ya 17 aylık bebeğe bile tecavüz etmeyen mi yok sevgilisinin kafasını kesip çöpe atmayan mı yok? yok yok anasını satayım nasıl bi ülke olduk bizz böyle vallahi içim gidiyor

....

daha yeni yaşına girmiş bebeğe bile ... kalıplarından utansınlar :mad: