petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konu dışıdır)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasta8 tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. hasta8

hasta8 Guest

arkadaşlar bu sitede bilgsiyarım cok kası hemen girdimi yanıt vermıo dio bekledi tek bu sitede deil pc de kasıo) işlemci:pentium(R) dual-core cpu e5300 @ 2.60 . .2.60 ram)2gb) ekrankartı) amd atı redeon 5450 ) işlemci den cok kötü oldan kaynaklanıo gibi :)

2. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Alakası yok.işlemcin oyunları kaldırmasa bile sitelerde sorun çıkarmaz.format at geçer.

3. hasta8

hasta8 Guest

msi anakar falan yeni aldım ekran kartı ram falan sıfır pc 3günlük vürüs yok işlemci degişdirmedim 3senelik işlemci

#3 hasta8, 16 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Temmuz 2014
  4. m.ali güler

alakası yok bilgisayarın özellikleri ile sitenin kasmasının,benim eski bilgisayarım intel atom :) du fakat rahatça bu sitede gezebiliyordum.Başka bir tarayıcıdan girmeye çalış...

5. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Opera tarayıcısından girmeyi deneyin bi.

Sayfayı Paylaş