petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konu hakkında bilgisi olan Arkadaşlar yardım edebilir mi

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 5 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Babamı trafik kazasında kaybettim 2 yıl önce annemde babadan kalan emeklilik maaşını benimde üzerime yaptırmış yani maaşın bi kısmını bende aliyordum fakat hem üniversitenin bitmesi hemde sigortalı bir işte çalışıyor olmamdan dolayı maaşı kestiler 1 yıldır. Maaşı tekrar hepsini annem üzerine aldırmak istiyorum bunun için sanırım dilekçe göndermem gerekiyor SGK binasında adam dilekçe yazdırayım dedim 2 satırlık şey için 20 lira istedi bende kalsın internet üzerinden yaparım dedim. Şimdi beni bu konuda yönlendirebilecek konuyla alakalı bilgisi olan arkadaş var mı ? Mümkünse dilekçe örneğide paylaşırsa çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden

Sayfayı Paylaş