petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konu kilit.

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Ekincan EROL tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

?

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

1. Olmalı

100,0%
  2. Gerek yok

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Forumumuzda konu kilitleme mevcut değil. Sırf mesaj kasmak için 3 ay önceki konulara yorum yapan arkadaşlarımız var ya da aynı konuyu cevap gelmeyince 2 3 kere tekrar paylaşanlar var. Lütfen buna bir sınır getirelim ya siz konuları kilitleyin ya da belli kişilere konu kilitleme yetkisi verin. Sadece öneri.

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    burda ki bireylere konu kilitleme yetkisi verilmesi sıkıntı yaratır. kafasına eseni kilitleyebilir. herkes iyi niyetli olmaya bilir.

ben uyar butonunu kullanıyorum artık ama açılan mesaj kısmına yazdıklarımız ne işe yarıyor yada yarıyor mu bilmiyorum.

üst üste aynı konuyu açanlara ya erişim engelleme cezası verilmeli belli bir süre yada yönetim tarafından konu kapatılmalı.

Muhammet bey ilgileniyordur diye düşünüyorum bu konu ile.

3. Tahsin ÖZDEN

bencede aynı konuya 2 gün yorum yapılsın sonra yorum yapma olmasın ama o konuyla alakalı durum yine orada kalsın. faydalanmak isteyenler okusun ama yorum yapamasın gerçekten bi kaç arkadaşımızı fark ettim hem mesajları okumuyorlar hemde yorum yapıyorlar en çokta satılık ilanlarda kuş satılalı 1 hafta olmuş hocam hala hayırlı satışlar yazıyo :) bence konu kalmalı yoruma kapanmalı 48 saat gibi bir süre yeterli olabilir tabii mümkünse

4. Ahmet Atdag

Bana kalırsa pek yararlı bir sistem olmaz. Sizce muhabbet kusu konusu gercekten kesin yargılara varilabilecek bir konu mu ? Mesela adam kuşumun kanadı titriyor dedi bunun kesin sebebini bulasınız ki konuyu kilitleyin ama bunun kesin cevabını verdiğinizden nasıl emin olabilirsiniz ? Pek mumkun görünmüyor. Tahsin bey mesela 2 gun sınır konmalı demis. 2014 yarışma başvurusunu ornek vericem sadece :)
    Yani demek istediğim kilit sistemi bu forumda pek işlemez ama tabii yine bu mantıkla çalışan bir sistem bulunabilir

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

5. Tahsin ÖZDEN

en azından belli noktalar olabilir mesela videolar resimler ne bileyim satılık kısımları diğer konular kalsın daha uzun bi süre

6. Buğra

Buğra Guest

konuyu acan kisiye verilmeli bu yetki bence acan kisi konudan istedigi cevabi aldiysa veya satisi gerceklestirdi ise konuyu kilitleyip yolina devam etmeli yoksa herkes herkesin konusunu kilitleyebilirse olmaz bence

7. Tahsin ÖZDEN

işte olması gereken cevap bu bence buğraya katılıyorum on numara fikir

8. Ahmet Atdag

Bu ise yarar gibi görünüyor. Adam cevabı aldıysa konuyu kilitler

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

9. Tahsin ÖZDEN

ekincan kardeşim konuya anket yapsana diğer kullanıcaların düşüncesi ne yönde bakalım

10. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ekledim abi

11. yesilcin

yesilcin Guest

Kilit olduğu zaman önceki konular silinmeyecekse diğer üyelerce görünebilecekse kilit konulması gayet makul.

12. Tahsin ÖZDEN

aynen yazılanlar kalıcak ama yorum yapılamayacak bu sayede konuya göz atmak isteyenler faydalanıp devam edecekler çok merak ederlerse konuya yorum yapacaklarına özel mesaj gönderirler böylece kimse madur olmaz

Sayfayı Paylaş