Karadeniz Pet

Konuşan İngiliz Muhabbet Kuşum

Bende konusturmak istiyorum hadi bakalım. Bana yerli gibi geldi kuşunuz.

Güzelmiş. Kuş kaç aylık ve ne kadar uğraştınız konuşturmak için.

Tşkler Yavru İken Aldım Yaklaşik 1 Ay 1.5 Aylık İdi Ondan Sonra + 5 Ay Sonra Konuşmaya Başladı Ağirlikla Babacık - Hani Bu Eşşek - Eşşek Diyordu Fakat 1 Kez Kaçirdik :) O Zaman Ankaradan Trabzona Getirmiştim Köyde Kaçti Tam 1 Gün Dişarida Aç Susuz Gezdi ve Sonra Mahalleye Haber Verdik Kuşu Kaçirdik Gören Olursa Haber Versin Diye Sıpa İkindiye Doğru Kaçti ve Yine İkindiye Doğruda Mahallede Kahvehanede Oturan Adamın Omuzuna Gelmiş Konmuş Öylede Aramişlardi Gidip Almiştik :) Fakat 2.Kez Kaçtiğinda Kafesin Kapaği Sıkıntılı İdi Kendi Kendine Açtı ve Gitti Yine Haber Verdik Ama O Gece Çok Yağmurlu ve Soğuk Geçti Karadeniz İkliminin Huyudur Bir Dahada Haber Alamadık. :confused: Şimdide Ayni Cins Aldım Fakat Bu Dişi Çıktı Heralde 4 5 Ay Olmasına Rağmen Öpücüğümü vede Pişt Dememi Taklit Ediyor Pişt Dediğimde Cevap Veriyor Uç Kağitçi Ama Bu Kuş İle Fazla İlgilenmemiştim 3 Şeyi Kendi Kendine Öğrendi Çok Akıllıydı Ama İşte :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

Bende konusturmak istiyorum hadi bakalım. Bana yerli gibi geldi kuşunuz.

Yerli Değil İngiliz Ama Kırmada Olabilir 50 TLye Almiştim Tam Bilmiyorum.

Başına gelmeyen kalmamış :) 5 aysa çok geç konuşmuş gene hergün ilgilendinmi

Tşkler Yavru İken Aldım Yaklaşik 1 Ay 1.5 Aylık İdi Ondan Sonra + 5 Ay Sonra Konuşmaya Başladı Ağirlikla Babacık - Hani Bu Eşşek - Eşşek Diyordu Fakat 1 Kez Kaçirdik :) O Zaman Ankaradan Trabzona Getirmiştim Köyde Kaçti Tam 1 Gün Dişarida Aç Susuz Gezdi ve Sonra Mahalleye Haber Verdik Kuşu Kaçirdik Gören Olursa Haber Versin Diye Sıpa İkindiye Doğru Kaçti ve Yine İkindiye Doğruda Mahallede Kahvehanede Oturan Adamın Omuzuna Gelmiş Konmuş Öylede Aramişlardi Gidip Almiştik :) Fakat 2.Kez Kaçtiğinda Kafesin Kapaği Sıkıntılı İdi Kendi Kendine Açtı ve Gitti Yine Haber Verdik Ama O Gece Çok Yağmurlu ve Soğuk Geçti Karadeniz İkliminin Huyudur Bir Dahada Haber Alamadık. :confused: Şimdide Ayni Cins Aldım Fakat Bu Dişi Çıktı Heralde 4 5 Ay Olmasına Rağmen Öpücüğümü vede Pişt Dememi Taklit Ediyor Pişt Dediğimde Cevap Veriyor Uç Kağitçi Ama Bu Kuş İle Fazla İlgilenmemiştim 3 Şeyi Kendi Kendine Öğrendi Çok Akıllıydı Ama İşte :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

Yerli Değil İngiliz Ama Kırmada Olabilir 50 TLye Almiştim Tam Bilmiyorum.

Bencede yerli.

Başına gelmeyen kalmamış :) 5 aysa çok geç konuşmuş gene hergün ilgilendinmi

Valla İlk Konuşan Kuşumdu :D 6 Normal Bence Dediğim Gibi Pekde İlgilenmedik Her Akşam Çıkartırdım Evde Baya Büyükdü Çok Uçardi Babam Arada Eşşek Filan Diyordu Onları Kapmiş Bende Babacık Diyordum Ama Nadir.Başka Resim Atayim 1 Dk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

964912_272824902861401_643539046_o.jpg

980744_274410359369522_1946076942_o.jpg

980123_274410612702830_2039720572_o.jpg

Kuş ingiliz değil, jumbo da değil :D:D
Başlıkta hata var.