Karadeniz Pet

. Konuşan Kuş alınır.... 250

general1034

Meraklı Üye
Bi kaç ay uğraşmak istemiyorum konuşturmak için.
Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar buradan yazabilir

Bu ikinci ilanım bakalım sabırsızlandığım için böle yoksa 2 ay uğraşsam olacak :)

Bulursan sendende ben alabilirim :)

Bu kadar zor bisey degilki niye tonla para veriyosun abi ? İki ay güzelce yavaşca egitirsin hem de ilk kelimesini duyarsin daha ne :D

konuşan kuşu kimse satmaz arkadaşım boşuna arama sen kendin al konuştur

Onceki ilanda da solemistim emin ol konusan kus aldigin zaman dusundugun hazzi zevki alamicaksin kendin egitip 1 kelime soyletsen o kadar para verip insan kadar konusan kustan daha cok hosuna gidecektir.

Onceki ilanda da solemistim emin ol konusan kus aldigin zaman dusundugun hazzi zevki alamicaksin kendin egitip 1 kelime soyletsen o kadar para verip insan kadar konusan kustan daha cok hosuna gidecektir.

Katılıyorum ama arkadas sanırım hep basarısız olmus onada hak vermek lazım. Mesela benim maviş simdi arkamdan bagırıo askım fıstık diye insan mutlu oluyor ya

Hocam konuşan kuş alın dedin de aklıma bizim mahallemizdeki bakkalda jako papaganı var. İsmi paşa mahalleden de bi çocuk var kuşun sahibine diyor ki mehmet abi senin papagan günlük nereden baksan 5-10 tl çekirdek fıstık yiyor diyo. Sen o parayı bana ver diyo birde kafes yaptır kafesin içine geçer gelen müşterilere hoş geldiniz , iyi günler , selamün alüyküm bende derim diyo. :)

bende var bir yerli kuş mavi renk babacık,cicikuş,napıyon lan v.s. diyor bulunduğu ortamda insanlar konuşmaya başlayınca oda başlıyor konuşmaya yoksa susuyor,konuşmuyor yani anlıyacağımız sohbet ortamı istiyor.. :)

bizimki konuşmuyo ama biraz sesi gelse koşarak bakıyom bişimi oldu diye bence kimse kıyamaz satmaya

bizimki konuşmuyo ama biraz sesi gelse koşarak bakıyom bişimi oldu diye bence kimse kıyamaz satmaya

evet kuşu kouşturmak öyle kolay değil,kuş bakıcısının sevdiğine inandığı zaman konuşuyor yoksa küsüyor..ama yinede sevmeme rağmen Ankaradan isteyen olursa satabilirim..

Ben hazır konuşan kuş aldım. Karşıdaki kişinin satma nedeni ağır ameliyat geçirdiği için satmak zorunda kalmış. Ben de sahiplendim. İlk günler karşı tarafın öğrettiklerini konuşuyordu. Örnek. Totuşunu yerim. Totocu. Bıcırık. Beni seviyormusun. Babacım napıyormuş. Bak lan bi. Şişt fıstık. Uzunca ıslık. Oksuruk ve gülme taklidi. Şampiyon. Cici kuş.

Ben hazır konuşan kuş aldım. Karşıdaki kişinin satma nedeni ağır ameliyat geçirdiği için satmak zorunda kalmış. Ben de sahiplendim. İlk günler karşı tarafın öğrettiklerini konuşuyordu. Örnek. Totuşunu yerim. Totocu. Bıcırık. Beni seviyormusun. Babacım napıyormuş. Bak lan bi. Şişt fıstık. Uzunca ıslık. Oksuruk ve gülme taklidi. Şampiyon. Cici kuş.

Ne güzel seyler ogretmısler totosunu yerim felan :D

arkadaşlar bende 1 tane konuşan ele alışkın kuşum var sultan papağanı gibi ıslık çalıyor ilgilenen olursa uygun fiyattan sahiplendiricem...

Geri