petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konusan kusumun yanina es aldim oda konusuyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fıstık ile limon tarafından 30 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Fıstık ile limon

Beğenileri:
    0
    Ben dişi kuşumu alalı 3 yıl oldu aldığımda cok yavruydu kuş gibi ötmesini bilmiyor akşama kadar cicikuş diyor 2 ay önce yanına bir eş aldım oda dişi kuştan öğrenmiş galiba öterken arada cicikuş diyor ve dişi den daha iyi söylüyor.
    Sizce böyle birşey olabilir mi? Yoksa benmi yanılıyorum diye düşünüyorum.

2. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    olur hocam benim muhabbetlerden biride sultan papağanımın dediklerini tekrarlıyo ben ögretmedim yanında eşi olmasına rağmen 5-6 kelime ögrenmiş ötüyo babacık abbas aşkım noldu kuzum gibi kelimeler öğrenmiş

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Önceki kuşunuz devamlı öğrendiği kelimeleri söylüyorsa olabilir tabi. Sonuçta duyduklarını taklit etme yetenekleri var, ister bizden duysun ister hemcinslerinden.

4. Fıstık ile limon

Beğenileri:
    0
    Maşallah :) benim kus 1-2 kelime biliyor

Sayfayı Paylaş