Karadeniz Pet

Konuşan Pakistan Papağanı (İzlemenizi Tavsiye Ederim)

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
İnternette gezinirken yeni bir video keşfettim. Bu papağanın cinsi Pakistan Papağanı'dır ve Indian Ringneck Parakeet olarak geçer. Oyun yapışı zekası ve konuşması çok hoşuma gitti siz forum üyeleriyle paylaşmak istedim. İzleyenlere iyi seyirler dilerim :)

Link; Parrot talking, laughing and playing peekaboo - YouTube

Maşallah hiç susmuyor bu kuş :)

Son düzenleme:
ya çok güzel
hemn bi üreticiye mesj attm
inş cvp gelr
fiyatları da uygnmuş

90lirayla 200 arası değişiyr
yavru 90
hatta çiftleri 200e satnlarda var
tabi nasıl çiftler bilmem

90lirayla 200 arası değişiyr
yavru 90
hatta çiftleri 200e satnlarda var
tabi nasıl çiftler bilmem

üretim durumlarını ögrenmek lazım.. kac yumurta yapar.. doluluk oranı nedir.. anne baba kac yavru büyütebiliyor.. bunları ögrenmek lazım..

ben bir tane yavru yetiştirmek için almayı planlıyorm ya
muhabbetlerle zor uğraşıyorum su ara
yeni bir türü tanımak cok zor olur

Erkeği bu. Bizdede buna benzer vardı Ama Alexandra Papağanı dişi. Balkonda salıyorduk kafesin üstünde dolanıyor tünüyordu uçabilmesine rağmen kaçmıyordu babama çok alışmıştı ,ama sonra yağmurlu bir günde camın kenarında dururken kaçtı. Kızışmıştı sanırım çiftleşme belirtileri yapıyordu. Güzeldi ama çok sesi vardı. Şimdi eski videolarını görünce biraz özlüyorum. Bizim muhabbet kuşu ile oynuyorlardı.
Buradada Videosu var : http://www.muhabbetkusu.com.tr/muhabbet-kusu-ve-tum-evcil-hayvanlariniza-ait-videolar/irmak-video-arsivimiz-3122.html
30. sn alırsanız güzel bir kare var :D

Ha bu arada çok güçlü çeneleri var. Bizim getirdiğimizde yabani ve yavruydular. yeni yeni uçma çalışmaları yapıyorlardı eğitmesi çok güzel oluyor aynı bebek gibi bakıyorsun...Alıştırana kadar babamın 2-3 kere elini ısırıp kanattmıştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erkeği bu. Bizdede buna benzer vardı Ama Alexandra Papağanı dişi. Balkonda salıyorduk kafesin üstünde dolanıyor tünüyordu uçabilmesine rağmen kaçmıyordu babama çok alışmıştı ,ama sonra yağmurlu bir günde camın kenarında dururken kaçtı. Kızışmıştı sanırım çiftleşme belirtileri yapıyordu. Güzeldi ama çok sesi vardı. Şimdi eski videolarını görünce biraz özlüyorum. Bizim muhabbet kuşu ile oynuyorlardı.
Buradada Videosu var : http://www.muhabbetkusu.com.tr/muhabbet-kusu-ve-tum-evcil-hayvanlariniza-ait-videolar/irmak-video-arsivimiz-3122.html
30. sn alırsanız güzel bir kare var :D

Ha bu arada çok güçlü çeneleri var. Bizim getirdiğimizde yabani ve yavruydular. yeni yeni uçma çalışmaları yapıyorlardı eğitmesi çok güzel oluyor aynı bebek gibi bakıyorsun...Alıştırana kadar babamın 2-3 kere elini ısırıp kanattmıştı.

Maşallah çok güzelmiş kardeşim kaçmasına üzüldüm. Alexander ile Pakistan arasında ki fark nedir veya nelerdir ?

Harika ya ilk defa gördüm konuşanı daha doğrusu bu kadar iyi olanı :) Fiyatları ne kadar acaba bakımı zormudur kolaymıdır araştırmak gerek.

oyuncak olmadığından emin olamadım :)

maşallah yaa

[MENTION=6539]Abdullah AKDAL[/MENTION]
Sanırım pakistan papağanı daha küçük oluyor.Alexandre daha çok yeşil renkte oluyor.Tam bir bilgim yok farkı konusunda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kus insanin keyfini yerine getirme konusunda birebir su gulusu taklit etmesi yok mu ozellikle harika bir sey :)