Karadeniz Pet

... konuşan yavru alınır.enaz 200 tl

hollanda

Meraklı Üye
konuşan kuşunuz varsa en fazla 6 aylık. kuşun durumuna göre en az 200 tl verebilirim. 3 yavruda hüsran yaşayınca çıtayı yükselttim :)

Kendin egitip ogretmedigin zaman o kusun konusmasi sana bi zevk vermeyebilir

konusan kus ortam degısıklıgınde strese gırer zaten

Bence çok abartılıyor bu konuşma meselesi erkek yavru al üzerine yoğunlaş konuşur elbet :) benim zamanında çok konuşan kuşum oldu geçenlerde forumdan birine sordum nekadar diye de 600 lira dedi:) komik yani bir muhabbet kuşu (jumbo olmadığı sürece) isterse oturup sohbet etsin 500 600 etmez :) 200 en fazla yani hele konuşan biri sultan Papağanı için adamın bir 1000 tl istiyordu :-D üstelik standart Greydi

Xperia U cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

:) hocam benim kuşum konuşuyor istersen bi bak videosuna

Konuşan muhabbet kuşu :) - YouTube

Ancak arkadaşlara katılıyorum, bu işin zevki senin verdiğin eğitimde :) birde işin şu yönü var satan adam nasıl satacak? bana değil 600 yüksek meblaa dahi versen vermem :) yani benden sana tavsiye kendine bi tane yavru ÇEKOSLOVAK kuş al ancak 30 veya en fazla 35 günlük ver eğitimi arkana bakma....

düşünüyorum da benim kuş 10 kelimeye yakın konuşuyor milyarlar teklif etseler satamam :) onunla ilgilenip konuşturmak zaten keyif veren bence güzel bir ırk yavru erkek alın

Katiliyorum, bir kere konusan kus sizin sesinizi taklit ediyor sizin gibi vurguluyor kelimeleri onun sahibinde uyandirdigi duygu, zevk bambaska birsey onu ne paraya degisirim ne de baska birsey. :) size tavsiyem, kolaya kacmayin. alin bir tane 35 gunluk erkek, kus gibi degil insan gibi yaklasin ona. sabah uyandiginizda gunaydin diyin, sohbet edin derdinizi anlatin, yaramazlik yaptiginda hatta kizin cok degil 1-2 ay sonra konusmaya baslayacaktir, yeterki onunla ilgilendiginizi deger verdiginizi ona gosterin.

Katiliyorum, bir kere konusan kus sizin sesinizi taklit ediyor sizin gibi vurguluyor kelimeleri onun sahibinde uyandirdigi duygu, zevk bambaska birsey onu ne paraya degisirim ne de baska birsey. :) size tavsiyem, kolaya kacmayin. alin bir tane 35 gunluk erkek, kus gibi degil insan gibi yaklasin ona. sabah uyandiginizda gunaydin diyin, sohbet edin derdinizi anlatin, yaramazlik yaptiginda hatta kizin cok degil 1-2 ay sonra konusmaya baslayacaktir, yeterki onunla ilgilendiginizi deger verdiginizi ona gosterin.

Benim kuşum 20 günde konuştu :) yukarıda video dahi paylaştım :) 1 ay bile çook uzun zaman :)

bende de var bi inatçı neredeyse 2 ay oldu konuşmadı..

Erkekmi ve kaç günlükken aldınız. Bide sürekli aynı kelimeyimi çalışıyosunuz

evet erkek.aldığımda 2-3 aylık diye söylenmişti.2 aydır da bende. sürekli aynı kelime çalışmıyoruz. cicikuş-babacım-canım-ceviz bu kelimeleri sıklıkla çalışıyoruz.onun dışında da sohbet ediyoruz :)

Benim anlamadigim.benim olen kusum 8 kusur yasindaydi.hala yeni kelime ogreniyodu

konuşan kuşunuz varsa en fazla 6 aylık. kuşun durumuna göre en az 200 tl verebilirim. 3 yavruda hüsran yaşayınca çıtayı yükselttim :)

4 aylık kuşum yeni yeni konuşmaya başladı senden ne duyuyorsa onu söylüyor ama net değil ilgilenirsen özelden ulaş bana videolarıda var :)

öncelikle yavru erkek bir kuş alıp ilgilen derim,dışardan alacağın sana uymayan kelimeler edebilir,mesela sen fenerlisin,kuş cimbom diyor gibi.ama bu işi meslek edinenler var,satan kişiye istediğin kelimeleri söylüyorsun oda öğretip sana yolluyor

Kaç günlükken aldınız. Ve ilk kelimesi ne oldu acaba

Ben kuşumu yanlis hatırlamıyorsam 23 veya 24 günlük ken üreticiden aldim :) gagası simsiyahti ;) simdi ne dersem 3. Gune öğreniyor :) Ilk söyledi kelime cici kus olmuştu.
a7ere4ug.jpg

Iphone 5s aracılığı ile gönderildi...

kendiniz gibi konusmasi sesinizi alcaltip yükseltmesi ayri bir zevk helede birde söylediginiz seyleri hemen kapiyorsa tamam cok mutlu oluyorsunuz 1.5 yasinda cok geveze bir erkek mubisim var bazen bir kere söylenen seyi tekrar ettigi oluyor haat tv dende bir kac kelime kapti.. suan bin tl. verseler vermem cünkü ona bi bebekmis gibi emek verdim veriyorumda....

Forumda Tugay GÖKÇE vardı nickname KARTAL olması lazım kendi hanımı çok güzel eğitip konuşturuyor. Tugay bey de isteyene sahiplendiriyor. Ücretleri de uçuk rakamlar değil diye biliyorum irtibata geçebilirsiniz.

Geri