Karadeniz Pet

Konuşma çabalarımız

BERK COSKUN

Meraklı Üye
Son düzenleme:
gitarı yenimi öğrenmeye başladın benimde merakım var D:
bu arada bu elemanı biraz daha zorla yakın da daha iyi telafuz edebilecektir. ben ooğluşum demeyi öğretmeye calışıyprum

gitarı yenimi öğrenmeye başladın benimde merakım var D:
bu arada bu elemanı biraz daha zorla yakın da daha iyi telafuz edebilecektir. ben ooğluşum demeyi öğretmeye calışıyprum

Normalde daha iyi söylüyorda çok belirgin değil burda. Kafasına göre takılıyor sabahları bizi görünce coşuyor... Gitarı 1 aydır çalıyorum :)

eş almayı düşünüyormusun

Düşünmüyorum evdekiler pek sıcak bakmıyo. Aslında yavruları falan olsun istiyorum ama ev halkı biraz titiz :D zaten oyuncagı falan parcaladı azgınlıktan :D

Düşünmüyorum evdekiler pek sıcak bakmıyo. Aslında yavruları falan olsun istiyorum ama ev halkı biraz titiz :D zaten oyuncagı falan parcaladı azgınlıktan :D

Kuşunun konuşmasını istiyorsan eş alma derim bence. Çünkü eş aldığında ilgileri dişiye kayıyor ve insandan soğuyor kuş. Çok kızgınsa mama verme banyoluk tak hararetini alsın :)

Kuşunun konuşmasını istiyorsan eş alma derim bence. Çünkü eş aldığında ilgileri dişiye kayıyor ve insandan soğuyor kuş. Çok kızgınsa mama verme banyoluk tak hararetini alsın :)

öyle yapıyorum dişi istiyo artık :)

:) bence bu elemanı bir eşi olsun mutlu bir yuvaya herkesin ihtiyacı var
evdekiler büyük ihtimal kirletttiği için veya kokudan veya sesden dolayı istemiyorlardır
ses için bir şey yapamazsın yalıtım çektir eve :D
koku için özel kokulu kumlar var onlardan dökersin 1 hafta güzelce kokar , kafesinide sürekli temiz tutarsan evde kirlenmez böylelikle ben odamda tutuyorum .

:) bence bu elemanı bir eşi olsun mutlu bir yuvaya herkesin ihtiyacı var
evdekiler büyük ihtimal kirletttiği için veya kokudan veya sesden dolayı istemiyorlardır
ses için bir şey yapamazsın yalıtım çektir eve :D
koku için özel kokulu kumlar var onlardan dökersin 1 hafta güzelce kokar , kafesinide sürekli temiz tutarsan evde kirlenmez böylelikle ben odamda tutuyorum .

3-4 sene önce bir kuşum vardı muhabbet öyle bir konuşuyorduki... anlatamam yani bunu nerdeyse bir insan kadar net konuşuyordu... Sonra eş aldık bizi unuttu konuşmayı unuttu kafesten çıkmaz oldu... Bi gün zaten balkona hava alsınlar diye koymuştum balkona tekrar baktığımda ölüydü. Elime alıp yıkadım falan ama canlanmadı... Evdekiler babam dahil olmak üzere çok ağladılar :) eş almayacam bu sefer

Geri