Karadeniz Pet

konuşma

Berrin YASMİN

Emektar Üye
muhabbet kuşu kaç aylıktan sonra konuşmaya başlar ve kaç ay eğitim vermeliyiz günde kaç saat ilgilenmemiz gerekiyor.

bildiğim kadarıyla 4 aylık olduktan sonra konuşmaya başlıyor ölen kuşum öyleydi çünkü ilk önce öğretmek istediğim kelimeyi hergün 20 dakikka yüksek sele değil tekrarladım o şekilde konuştu eğitim sürecinide hep devam ettirdim farklı farklı kelimeler öğreterek ama malesef onu kaybettim ve çok özlüyorum :(

bildiğim kadarıyla 4 aylık olduktan sonra konuşmaya başlıyor ölen kuşum öyleydi çünkü ilk önce öğretmek istediğim kelimeyi hergün 20 dakikka yüksek sele değil tekrarladım o şekilde konuştu eğitim sürecinide hep devam ettirdim farklı farklı kelimeler öğreterek ama malesef onu kaybettim ve çok özlüyorum :(

bu ayın 10 12 sinde 4 aylık olcak şubat 10 12 dogumlular

artık başlaya bilirsiniz ama başka kuş sesi duymamalı ayrı olmalı ben ölen kuşuma ilk önce öpücük atmayı öğretmiştim öpücük atıyodu tatlı tatlı :) dişi olmasına ragmen çabuk öğrenmişti

Bana kalsa farketmiyor ben 1.5 aylikti aldim 2 hafta icinde adini soylemeye baslidi biraz ilgilenmek lazim ben 1 yada 2 saatte bir yanina gidip adini soyluyordum oylede kapti simdi cenesi durmuyor 1.5 yasinda oldu teke simdi esine askim diye konusuyor:D

ben kameraya çekecek oluyorum fark edince bıcır bıcır çıkan ses birden sus pus oluyor.:rolleyes:

Son düzenleme:
mavişte öyle kafese konunca konuşuyo konuşuyo çaktırmadan bakayım diyorum hemen susuyo :D maşallah çok zekiler herşeyin farkındalar anlıyolar

benim ayağıma konup konuşuyo bazen o zaman çekiyorum ama kafese konunca baktığım an susuyo :) daha tam alışmadı galiba alışsın zamanla düzelir bence

bide sesleri de bi garip çıkıyo zaten o ne öyle biri boğazlıyo gibi hahah :D

ben takılıyorum ciddiye almayın berrin hanım şaka felan öyle eğlenyorum kendi çapımda :)

çok karşıyım 1111!!!!1!!!! :D:D:D:D.

album.jpg

Geri