petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayrettin tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. hayrettin

hayrettin Guest

Merhaba arkadaşlar kaç kişinin kuşu konuşuyor ve nasıl öğrettiniz ?

şimdiden teşşekkürler.

2. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    ışıl arkadaşımızın kuşu konuşuyor.

3. Işıl KEGEÇ

mavişim konuşuyo benim :) günde yarım saat öğretmek istediğiniz şeyi yüksek sesle olmamak şartıyla söyleyin ona zaten çabuk öğreniyolar 4 aylıkken eğitim vermeye başlayabilirsiniz çabuk ögreniyolar ve ben çalıştığım için fazla ilgilemiyorum diye işe giderken sabah kısık sesle radyo acıyorum akşam gelince kapatıyorum inanaın çok faydası oluyo bu videoda konuşmuyo ama benim mavişim bu :D
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...imler/mavis-futbola-merak-sararsa-d-2207.html

4. hayrettin

hayrettin Guest

teşekkürler :)

5. Mehmet ŞEKER

benim kuşum da konuşuyor. aynen ışıl hanımın dediğini uygulayın..

6. Işıl KEGEÇ

ricaederim :) mavişim benim gözümün içine bakar onunla konusurken öyle dinler beni ve ben konusurken maviş dediğim an ne söylersem aynı anda söyler benimle:d en sevdiğim şeyide kahkaha atması :D

7. kaansam

kaansam Guest

bu benimki
    Mini mini bir kuş donmuştu muhabbet kuşu - YouTube

Kuş konuşturmak kuş eğer yavru ise ve tek ise yapılamayacak bir şey değil. Günlük maximum 1 saat ayırdım bazı zamanlar o kadar bile değildi. Kuşu özgür bırakmak çok önemli, sıkmamalı ve boğmamalısınız, otorite kurmaya çalışmakta genelde soruna yol açıyor.

Sayfayı Paylaş