petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşmak.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    erkek muhabbet kuşumu 2 aylıkken almıştım şu anda 3.5 aylık ele alıştı ilk aldığım günden beri cici kuş demeyi öğretiyorum son bir aydır kafesinde mırıldanmaya çalışıyor cici kuş deyince bazen deli gibi ötüyor ve mırıldaniyor ne kadar sürede konuşmaya başlar ve kaç yaşına kadar konusmayi öğrenebilir?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

eğitme devam dostum sadece cici kuş deme başka şeyler de söyle benım dişi kuşum hişt pişt diyo ama şimdi kelime öğremiyorum cunki yuvalık koydum.

3. Sevtap DERİN

Kesinlikle eğitime devam edin. Böyle giderse konuşma gerçekleşir. Zaten ilk kelimeden sonra her şey çorap söküğü gibi gerçekleşir.

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Devam edin egitime hayirli olsun simdidenn

5. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Hepinize tesekkür ederim.

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

rica ederiz dostum bir sorundaha olursa biliyorsak yardım etmeye çalişiriz.

Sayfayı Paylaş