Karadeniz Pet

Konuşmaya başladı ama net değil :)

Ne mutlu size bizde görebılcekmıyız bu arada kusunuzun ırkı ve yaşı nedır acaba

Ne mutlu size bizde görebılcekmıyız bu arada kusunuzun ırkı ve yaşı nedır acaba

ırk konusunda net bilgim yok ama aldığım arkadaş hollanda demişti. 3,5 aylık henüz darısı başınıza :)

Videoyu görebilseydik maşallah diyecektim ama malum :)

Günlük ne kadar ilgiyle ne kadar sürede konuştu acaba

ırk konusunda net bilgim yok ama aldığım arkadaş hollanda demişti. 3,5 aylık henüz darısı başınıza :)

teşekkurler inşallah. sizin kuşun cınsıyetı erkek galıba.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:17 --

hocam dns ayarı degıstırerk youtube gırebılırsınız. cok basıttır.

ağ özelliklerinden DNS ayarlarınızı

198.6.1.3
198.6.1.142 şeklinde yaparsanız youtube twitter tüm yasaklı sitelere özgürce erişebilirsiniz.

yasaklar çiğnenmek içindir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

teşekkurler inşallah. sizin kuşun cınsıyetı erkek galıba.

evet kuşumuz erkek daha yatkınlar konuşmaya ve evcilleşmeye :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

düzenli olarak her gün sabah 10 dakika akşamları 20 dakikada bu duruma geldi :)

Ben o işlerden anlamam :) varsın YOUTUBE olmasın yapacak birşey yok ..

Ben o işlerden anlamam :) varsın YOUTUBE olmasın yapacak birşey yok ..

anlamıcak bişi yok aslında Bilgisayarınızdan başlat kısmından denetim masasını açın orda ağ ve internet yazan yere tıklayın ordanda ağ ve paylaşım merkezini açın ağınızın üstüne tıklayıp protokol 4 yapın özellikleri açın ordan DNS girin sonra çıkış yapın hepsi bu kadar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

her gün düzenli olarak minimum sabah 10 akşam 20 dakika yetiyor ama isterseniz daha fazlada ilgilenebilirsiniz ki bu sizin yararınıza olur daha çabuk konuşur. Darısı başınıza :)

İlgine teşekkür ederim.

hocam hangi kelimeleri çalıştınız acaba ? :) benımde 2 aylık yavrum var :)

Bak senin kuş o zaman tam konuşma dönemine girmek üzere öncelik tek heceli kelimeleri öğretmeye çalışın "kuş " gibi ve sürekli ismiyle çağırın oğlum kızım demek yerine. Baktınız kelimeleri gevelemeye başlamış "cici" cicikuş aşkım vb kelimeleri sürekli ve hergün tekrarlayın kuş dikkatlice ağzınıza bakıp sizi dinleyecektir. Kısa süre sonrada tekrarlar söylediklerinizi. Benim ki şu an 4 kelime konuşuyor "kuş,aşkım,çiko,cicikuş" :) Umarım yardımcı olabildim darısı başınıza inş :)

Bak senin kuş o zaman tam konuşma dönemine girmek üzere öncelik tek heceli kelimeleri öğretmeye çalışın "kuş " gibi ve sürekli ismiyle çağırın oğlum kızım demek yerine. Baktınız kelimeleri gevelemeye başlamış "cici" cicikuş aşkım vb kelimeleri sürekli ve hergün tekrarlayın kuş dikkatlice ağzınıza bakıp sizi dinleyecektir. Kısa süre sonrada tekrarlar söylediklerinizi. Benim ki şu an 4 kelime konuşuyor "kuş,aşkım,çiko,cicikuş" :) Umarım yardımcı olabildim darısı başınıza inş :)

inşallah hocam yaa :D çok istiyorum valla

Çikoda Çok tatlıymış maşallah bide konuşuyo tadından yenmez :)

Valla iki aylık kuş çok çok güzel konuşur kıymetini bilin şanslısınız :)

Geri