Karadeniz Pet

konuşmaya başladı

serkan burcu

Meraklı Üye
Arkadaslar yaklaşık 6 aylık oldu boncuk. Ve 1 haftadır boncuk boncuk diye konuşmaya basladı inş. devamı gelir tüy dökümünde kanatlarıda döküldü uçamıyo pek o yüzden kendini konuşmaya verdi sanırım :) üstümüze cok gelmiyo ama tam bi ayak ve telefon delisi...

maşaallah . devamı gelecektir. calışmalara devam .

Maşallah sabrın sonu selamet yani. :) Kanat tüyleri de birden dökülmez aynı zamanda uçmaya devam ederler diye biliyorum. Sonuçta doğada bu canlılar mücadele içindeler ve uçamamak bu mücadelenin son bulması demek dimi.

Maşallah sabrın sonu selamet yani. :) Kanat tüyleri de birden dökülmez aynı zamanda uçmaya devam ederler diye biliyorum. Sonuçta doğada bu canlılar mücadele içindeler ve uçamamak bu mücadelenin son bulması demek dimi.

Hiç uçamıyo deil nasıl anlatıyım koltuk yüksekliğinde tüye girdikten sonra oldu kanatlarının uzunlarını kopardı attı o yüzden tam uçamıyo

Anladım çabuk toparlar inşallah :)

maşallah bide benim şaşkının konuştuğunu görebilsem sevinçten uçarım herhalde bir konuşsun mersinden bir arkadaşa bir yavru hediye edecem valla :)))

insallah devami gelir. Ne kdr zamandir ugrasiyrsun konusturmak icin gunluk kac saat

Son düzenleme:
4-5 ay oldu ama Gercekten cok ugrasmadım bende oturdugum yerden ona tekrar ettim boncuk boncuk diye... vazgeçme küçükse uğraş bence

3 aylik oldu iste telefona sesimi cekip onu dinletiyorum 1-2 hafta yapacam konusmazsa vazgececem konusmasada zaten seviyrm kendisini

Maşallah keyifli hobiler

Maşallah. Ne güzel isteğinize ulaşmışsınız. Umarım devam gelir kelimelerin.

Geri