petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşmaya mı çalışıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sude büyük tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    Benim minnoşum, erken eğitim almaya başladı bizden. 40 günlük kadar , elimize alışık. Onu konuşturma çalışmalarına başladık. Kafesten çıkıp lambaya konunca , böyle normal orda otururken , ötmek gibi değilde , mırıldanmak gibi sürekli sesler çıkarıyo. Böyle sessiz ve ağzında geveliyo gibi sesler. Konuşmaya mı çalışıyor ?

2. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Galiba evet benim kuşum da ayni şeyleri yapıyor ve benim sesimin melodisini çıkarıyor net değil ama söylediklerimi söylüyor :) inşallah yakında konuşurlar.

3. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    Daha fazla cevap gelirse çok sevinicem lütfen :(

4. alp yıldırım

5. sude büyük

sude büyük New Member

Beğenileri:
    0
    Kesin bilgisi olan ? :(

6. alp yıldırım

Bende bilmiyorum . Video atın isterseniz :)

7. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Bende sormuştum böyle soru ama 4 aylık kadarken konuşmaya başlıyolarmis . Ama siz sürekli tekrar edin kelimeleri

Sayfayı Paylaş