petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

konuşmuyorrr

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur BUDAK tarafından 10 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Onur BUDAK

kuşum 3 aydır bende aldıgımda 4 aylık demişlerdi şuanda birşeyler der gibi ama yanıma geldiginde hiç birşey demiyor klimanın üzerinde degişik sesler çıkartıyor ne yapmalıyıım

2. Umutcan AĞLAR

2,5 aylık yeni yeme düşmüş kuş alın daha etkili olur

3. Mustafa YİĞİT

konuşmasın canı sağolsun.Ne olacakki.

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    ben 1 aylık tatlı bir kuş aldım 10 gündür bende elimde durmayı pek sevmiyor ama her gün ilgileniyorum. çeşitli mırıldanmalar çıkarmaya başladı. Kuşun konuşması için belli bir yhaşa gelmesi gerekir mi?

5. Lütfi ÖZER

erkek kuş daha rahat konuşturulur öncelikle bunu söyleyeyim size yaş konusunda fena değil konuşturulmak için ama emin olun 3 aylık bi kuşa eğitim verilmeside sıkıntılı olmaz diğer bi seçenek daha fazla ilgilenin ve tek bi kişi ilgilenirse bence daha iyi olur

6. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
  7. Lütfi ÖZER

8. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    sakıncası ne ustam anlayamadım

9. Lütfi ÖZER

hocam bakın başka bi konuda adam kendi problemlerini çözmek isterken siz o adamın konusuna girerek kendi kuşunuzun reklamını yapıyonuz bunun sizce bi sakıncası yokmu ?

10. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    pardon alakalı diye yazmıştım. niyetim reklam değildi

11. Lütfi ÖZER

o zaman ben yanlış anlamışım öncelikle sizden özür dilerim bide lütfen bu tür konularda kendi kuşlarınızın resimlerini paylaşmayınız ustam biraz daha hassas olursak bu konularda iyi akşamlar ...

12. Yücel YETİMOĞLU

kuşun cinsiyeti ne ? dişiyse konuşması çok çok zor hocam

Sayfayı Paylaş