petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşturma ile gili bir soru.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Berşan KENAR tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Selamın Aleyküm iyi akşamlar abilerim/ablalarım. Kuşuma konuşma eğitimi vermek istiyorum artık cin gibi maşaALLAH nazar değmesin . Okuldan gelince kafesten cikartiyorum aşkım dedirtmeye çalışıyorum kuşu ne zaman gorsen sırf aşkım diyorum başka kelimelerde demek istiyorum ama aşkım demeye odaklanmaz kafası karışır diye demiyorum sizce karışırmı aklı sırf aklımmı diyim? Eger hayir derseniz aşkım kelimesini hangi zamanlar demeliyim :) (saat ornek verirsenin cok iyi olur benim icin ) :):)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Kendi kuşunu konusturmus biri olarak ilk önce bir kelimeye odaklan onu konusmaya baslayinca ikinci bi basit kelimeye gec boyle boyle yavas yavas ben su an 8. Kelimesini ogrettim daha 9 a gecmedim

3. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Pki tesekkurler hep askim diyorum aldigimdan beri konusmiyacak doye korkuyorum
    :(

4. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Yetişkinliğe ilerledikçe daha çok ilgi gösterip kelimeleri kapmaya başlıyorlar. sana tavsiyem aşama aşama ilerlemen ilk tek gelimeye yoğunlaş daha sonra dili kırıldıkça bu işlem daha da hızlandığının farkına varacaksın zaten.

5. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Bu konuşturma işinin mantığını anlayamadım henüz kuşu konuşturan arkadaşlar faydasını anlatsa bize ne güzel olur

6. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Ilk once askim de, askimi soylemeye basladiktan sonra yeni kelimeye gecersin ablacim. Aklina geldikce surekli askim de. Bizimki sabahlari daha cok dinliyordu soylediklerimi, zihni daha acik oluyordu o saatlerde sen de istersen deneyebilirsin o saatlerde. Konusma kivamina gelmeye basladiginda sen kelime tekrar ederken seni hic kipirdamadan dinlemesi gerekir. Ben kelimeleri ogretirken parmagimda agzimin icine girecek kadar yakin duruyordu dinlerken. :) Once sana iyice alissin, sen bu sirada calismalara dikkat et. Zamanla konusur, konusmazsa da cok onemli birsey degil zaten. :)

7. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Cok tesekkur ederim ferdi abi necdet abi ve cocmade abla :) . Aşkıma yöneliyorum dedigim gibi okuldan geldigimde artik cin gibi oluyo hel askim diyorum parmagimi uzatiyorum parmagima.kur yapiyor cok seviniyorum konusurken put gibi duruyo bn korkuyo diye susuyodum meger yanlismis bilgiler icin Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş