Karadeniz Pet

konuşturma mevzuu

wanchope

Meraklı Üye
kuşum dört aylık ve üç aydır bende.bu süre zarfında konuşturabilmek için çok çabaladım, lakin gelinen noktada bıcırdamaktan ileriye gidemedi. ve artık konuşturma çabalarım da yersiz çünkü ilgisi çabuk dağılıyor ve oyun oynamak için farklı noktalara gidiyor.

kuşum dört aylık ve üç aydır bende.bu süre zarfında konuşturabilmek için çok çabaladım, lakin gelinen noktada bıcırdamaktan ileriye gidemedi. ve artık konuşturma çabalarım da yersiz çünkü ilgisi çabuk dağılıyor ve oyun oynamak için farklı noktalara gidiyor.
Kuş konuşma dönemine girmiş sen pes etmişsin kuş sana alışkınsa yani gel dediğinde geliyorsa konuşturmaya devam et senin kuş çok bunaltmandan konuşmazsa konuşmaz sabah 15 dakika akşam 15 dakika olmak üzere günde 30 dakka al karşına 1 ay sonra konuşmazsa getir bana yavru kuşunu ben sana konusturup getirip krndid elimle teslim edicem gece gündüz kuşun karşısına dikilerek kuş konusturulmaz kuşu bunaltirsin

kuşu kesinlikle bunaltmadım, çalışan biriyim zaten. sabah ve aksam olmak uzere yirmişer dakikalık alıştırmalar yapıyorum sadece. dört aylık bir kuş konuşturulabilir mi şu aşamada?'

Dört aylık olduktan sonra tam anlamıyla konuşmaya başladıklarını okumuştum ama bilgimden emin değilim. Bence biraz daha sabredin konuşmak için kritik dönemde. Aslında vazgeçmeye başladığımız zaman karşılık veriyorlar gibi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Birinden de gece karanlıkta konuşunca etkili olduğunu öğrenmiştim, tecrübe etmedim ama alakasız da bulnuyotum hakkı var.

merak ettim mubişin konuşmaya başladımı haber verirmisin

bence de devam et kuşun konuşması 9 ayını da bulabilir... Sabır en önemli laç bu konuda kardeşim..

Geri