petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

konuşturma mevzuu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve wanchope tarafından 20 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    kuşum dört aylık ve üç aydır bende.bu süre zarfında konuşturabilmek için çok çabaladım, lakin gelinen noktada bıcırdamaktan ileriye gidemedi. ve artık konuşturma çabalarım da yersiz çünkü ilgisi çabuk dağılıyor ve oyun oynamak için farklı noktalara gidiyor.

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Kuş konuşma dönemine girmiş sen pes etmişsin kuş sana alışkınsa yani gel dediğinde geliyorsa konuşturmaya devam et senin kuş çok bunaltmandan konuşmazsa konuşmaz sabah 15 dakika akşam 15 dakika olmak üzere günde 30 dakka al karşına 1 ay sonra konuşmazsa getir bana yavru kuşunu ben sana konusturup getirip krndid elimle teslim edicem gece gündüz kuşun karşısına dikilerek kuş konusturulmaz kuşu bunaltirsin

3. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    kuşu kesinlikle bunaltmadım, çalışan biriyim zaten. sabah ve aksam olmak uzere yirmişer dakikalık alıştırmalar yapıyorum sadece. dört aylık bir kuş konuşturulabilir mi şu aşamada?'

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Dört aylık olduktan sonra tam anlamıyla konuşmaya başladıklarını okumuştum ama bilgimden emin değilim. Bence biraz daha sabredin konuşmak için kritik dönemde. Aslında vazgeçmeye başladığımız zaman karşılık veriyorlar gibi..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

Birinden de gece karanlıkta konuşunca etkili olduğunu öğrenmiştim, tecrübe etmedim ama alakasız da bulnuyotum hakkı var.

5. mrsn0533

mrsn0533 New Member

Beğenileri:
    0
    merak ettim mubişin konuşmaya başladımı haber verirmisin

6. Herodot01

Herodot01 New Member

Beğenileri:
    0
    bence de devam et kuşun konuşması 9 ayını da bulabilir... Sabır en önemli laç bu konuda kardeşim..

Sayfayı Paylaş