Karadeniz Pet

konusturma taktigi ?

tolga arslan

Meraklı Üye
1-2 aylık bir yavrum var konuşturmaya çalışıyorum. Sesimi kaydedip telefondan açsam tekrarlasa konuşur mu? Şu sıra sınavlarım var ve ilgilenemiyorum. Her gece ayni sesi yarim saat 45 dk dinlretiyorum ise yararmi ?

Gece deil de sabah erken saate bide aksam 6 7 gibi dinletirseniz olabilir

9 10 gibi dinletiyorum abi

O saatler uyku saati bence rahatsiz etme sabah erken kuslarin en mutlu hareketli oldugu saat ve bence en cabuk ogrenecekleri saat

Sagolasin abi :)

Bilgisayara kaydetip dinletsek oluyormuymus ? bende ilgiyle takipteyim.

Biraz elime alip kendim konuşuyorum daha sonrasında telefondan dinletiyorum. Sabah 10 dk aksam 9 gibi yarim saat dinletiyorum

Onu hic düşünmemiştim abi en iyisi kendim konusuyum yada televizyonuda acik birakiyim :)

Faydası olur ama senin soylemenle bir olmaz.Kus sahibini sevdigi kisiyi taklit eder senin soylemenle 1 ayda konusacaksa sagdece kaset dinletmeyle 2 ayda belkide hic konusamaz.ama sabahları sen aksamlarıda kayıt dinletebilirsin.ne kadar sınavın olsada sabah kusuna ayıracak bir 10 dakikan vardır.

Haklısınız banada pek mantıklı gelmedi gerci bizimkisi konusur mu konusmazmı o bile muamma cunku baska odadada kusum otusuyorlar surekli bakalım ben yinede konusacakmıs gibi ilgilenecegim.

Geri