Karadeniz Pet

Konuşturma Yemi hakkında

• Konbuyu başlatan Bayram TANRIKULU
  • Başlangıç tarihi
B

Bayram TANRIKULU

Guest
Muhabbet kuşuma konuşturma yemi aldım. Yemliğine koyduğum zaman kafesten çıkmaya yer arıyor hırçınlaşıyor . Sizce ne yapıyım? :confused:

konuşturma yemi = boş iş

en iyisi siz onu normal yemiyle karıştırıp verin ziyan olmasın

Konuşturma yemi sadece bir pazarlama tekniğidir konuşturmaya hiç bir etkisi yoktur hırçınlaşması sizden korktuğundan kaçmaya çalışıyordur

Son düzenleme:
konuşturma yemi = boş iş

en iyisi siz onu normal yemiyle karıştırıp verin ziyan olmasın

zaten bende karıştırıp veriyodum ve az miktarda karıştırıyodum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Konuşturma yemi sadece bir pazarlama tekniğidir konuşturmaya hiç bir etkisi yoktur hırçınlaşması sizden korktuğundan kaçmaya çalışıyordur

benden korkmuyor kafesten çıktığı zaman benim elimede konuyor benden kaçmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim ufaklıktan örnek verecek olursam uykusundan uyandırırsam, avuç içine almaya çalışırsam yada karşısına bir ayna koyup aynayla oynarken en ufak bir hareket yaparsam saldırı pozisyonu alıyor bunun dışında çok iyi anlaşıyoruz :D kuşunuzun ve kendi hareketlerinizi biraz inceleyip neden böyle yaptığına çözüm getireceğinizi düşünüyorum

Alındı artık zaten daha almam. Yine de ilgilendiğiniz için tşk ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:20 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

O yemden kaçmaya çalışıyor benimle alakalı bir şey yok bana eskisi gibi yaklaşıyor hatta daha da geliştirdik omzuma doğru tırmanmaya başladı orda sorun yok.

Yemi almadan önce bu siteyi bulmuş olsaydım önce burdan sorar ona göre karar verirdim ve almazdım. tşk

Geri