Karadeniz Pet

konuşturma

• Konbuyu başlatan huzun karadeniz
  • Başlangıç tarihi
H

huzun karadeniz

Guest
1 yaşında muhabbet erkek mavi kuşum var. babacık aşkım kelimelerini söylüyor aynaya bakarak fakat net söyliyemiyor. bunun için ne yapmam gerekiyor. ayrıca kuşumu kafesin içinde tutmuyorum sürekli evde dolaşıyor aynaları çok seviyor tek kendisi. konuşturucu yemler işe yarıyormu. nasıl net konuşturacağım. eşşek kadar oldu.:mad:

1 yaşında muhabbet erkek mavi kuşum var. babacık aşkım kelimelerini söylüyor aynaya bakarak fakat net söyliyemiyor. bunun için ne yapmam gerekiyor. ayrıca kuşumu kafesin içinde tutmuyorum sürekli evde dolaşıyor aynaları çok seviyor tek kendisi. konuşturucu yemler işe yarıyormu. nasıl net konuşturacağım. eşşek kadar oldu.:mad:

Gençken çok fazla ilgilenilmemiş o halde. 1 yaştan sonra zor olabilir yapılacak tek şey tekrar etmek.

konuşturucu yemler işe yarıyormu kuş konuşuyor fakat net konuşmuyor. birde yerli kuşlarmı yok ingilizlermi jumbolarmı daha iyi konuşuyor.

Yerli en kolayı. Konuşturucu yem sadece para tuzağı

1 yaşına gelmiş maalesef konuşmaz artık ayna koymak kafese en büyük hata

iyide veterinerler phetshoplar dakiler hep ayna koyun diyorlar veteriner neden böyle bir şey söylesinki.

Bir kuşu egitmek sizinle dost olmasını istiyorsanız ayna koymamalısınız.aynada ki yansımasını baska bir kuş sanıp sürekli onunla ilgileniyorlar hatta eş tutup çiftleşmeye calısıyorlar :) kusunuzun ayna sevdası bundan.konusmaz artık 1 yaşına gelmiş sizinle dost olmasıda zor en iyisi bir eş alıp yavrularını egitmeniz.sizi hep yanlıs yònlendirmişler

benim paşam 3 aylıkken konuştu ve şuan inanın söylediği kelimler 80i geçti. tek yol ilgiden geçiyor başka hiç bir şeye gerek yok. e tabiki kuşu enerjik tutan ilaçlarıda unutmamak gerek sera active plus gibi

Geri