petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

konuşturma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm benim ciftin yavruları var 2 tane 1 i dişi 1 i erkek ben 1 tanesini konuşturmak isiyorum
    daha ufaklar 40 günlükler büysünlermi yoksa şimdiden başlayımı konuşturanlar lütfen nasıl konuşturdunun anlatırlarmı

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    yeme basladıgından ıtıbaren egıtımıne baslamalısın ve once eline ve sana alısmalı korkmamalı ve sonra sesine alısmalı ardından sürekli aynı kelimeyi ona kullanmalısın. benim 40 günlük suan kusum askım dedigim zaman cıldırıyor

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Sımdıden baslarsan 4 aylık olunca konusabılırler.

4. ahntm

ahntm Guest

Şimdiden yavaş yavaş gunde 1-2 veya sadece bi kelime ( fazla uzun olmasın ) söyle tekrarla hep kuşa ismini söyler gibi ayrıca yemler de var faydali onlardan kullan :) kolay gelsin

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    sizce günde kaç dk söylemeliyim konuşurken sesiz sakin bir odaya alacagım amam egitim saati bitince diger kuşların yanını koymam lazım bu sorun olurmu

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Tek bakmanız ıyıdır. Sessız bır odada 10 dk yeterlı gunde.

Sayfayı Paylaş