petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşturma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aga_53 tarafından 23 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Aga_53
    Gizli

Aga_53 Guest

Muhabbet kuşlarında konuşma genelde kaç aylıkken başlar?Birde konuşturan arkadaşlar nasıl bir çalışma yapıyorlar? Teşekkürler

2. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    ben hiç sölemeyeyim. kaç kere denedim. konuşturamadım :(

3. Aga_53
    Gizli

Aga_53 Guest

Bilgisi olan kimse yok mu?

4. Erdi Betis
    Gizli

Güzel bir ilgiyle ilk kelimelerini hemen hemen 3 aylık iken söylemeye başlarlar. Ben konuştururken ilk önce telefondan sürekli aynı video'yu dinleterek başladım ve onu taklit ettikten sonra kendim elime alarak konuştum ve taklit etti :) Genelde akşam ve sabah saatleri daha iyi öğreniyorlar.Öğretirken ortamda dikkatini dağıtıcak ne kadar az ses olursa konuşması o kadar net olur

5. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Yetişginliğe kadar. Yetişginliği sorarsan kızışana kadar yanı 6-7-8-9 ayık falan.

6. melihsanver
    Gizli

sürekli ilgi olursa 2 aylıkken ilk kelimesini söyler normalde 3 aylıkken konuşur biraz sahibine bağlı bir durum

7. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    ben ses kaydı yapıp konusturmayı denedim ve cicikuş diyebiliyor

8. Aga_53
    Gizli

Aga_53 Guest

Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş