Karadeniz Pet

konuşturmak için ayna koymak

T

toprak

Guest
kuşu alalı 1 hafta oldu kendime alıştırmak istiyorum iyide gidiyor ama konuşturmakta istiyorum ayna koysam konuşması için daha,mı? etkili bu defada benimle ilgilenmez diye düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?

Sizinle ilgilenmez evet, ayna çok yanlış bir tercih olur. Karşısında bir eş hissiyatına kapılır, onunla dost olabilmeniz için aynayı kafanızdan çıkartmanız gerekiyor. Kafeste var ise oradan da çıkartabilirsiniz, ayna konuşmasını engeller, size yakınlaşmasını engeller. Bence takmayın.

olabilir ama aynadan önce biz ses kayit cihazina ögreteceğiniz kelimeyi kay dedin defalarda onu dinleceği için ögrenmesi daha kolay... aşkım cici kuş naber ablacık eşek hişt pişt gibi sözleri ögrete bilirsiniz...

olabilir ama aynadan önce biz ses kayit cihazina ögreteceğiniz kelimeyi kay dedin defalarda onu dinleceği için ögrenmesi daha kolay... aşkım cici kuş naber ablacık eşek hişt pişt gibi sözleri ögrete bilirsiniz...

Ben pek sıcak bakmıyorum ses kayıdına, yani bir kuşa sahiplenmek istiyorsak üzerinde biraz emek harcamalıyız Cem hocam. Sabah 6 ile 9 arası zihinleri boş olur, parmağınıza alın sürekli cümleler tekrarlayabilirsiniz. Ben çok kısa sürede, çok fazla kelime öğretmiştim. Aslında zor birşey değil, ayna da koyarsa kuşun eğitim hayatı biter :)

onu duymuştum konuşturan varmı ki ses kaydı ile kuşun psikoloji,si bozulur diyorlar..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

Sizinle ilgilenmez evet, ayna çok yanlış bir tercih olur. Karşısında bir eş hissiyatına kapılır, onunla dost olabilmeniz için aynayı kafanızdan çıkartmanız gerekiyor. Kafeste var ise oradan da çıkartabilirsiniz, ayna konuşmasını engeller, size yakınlaşmasını engeller. Bence takmayın.

teşekkürler ayna olmadanda rahatlıkla konuşur yani demi...

onu duymuştum konuşturan varmı ki ses kaydı ile kuşun psikoloji,si bozulur diyorlar..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

teşekkürler ayna olmadanda rahatlıkla konuşur yani demi...

aynadan daha iyi ;) bundan emin olabilirsiniz...

Geri