Karadeniz Pet

konuşturmak için ilaç var MI ş :) ???

general1034

Meraklı Üye
ne dersiniz ?

Pet Shoplarda satılıyo ama emin değilim. İlaç değil yem halinde satılıyo, ama para için uydurmaca olabilir. Hiç denemedim.

yok öyle bir şey arkadaşım zaten muhabbet kuşları konuşmaya yatkın hayvanlardır verdikleri vitamin sadece kuşla yeteri kadar ilgilenirsen zaten konuşur ben bu güne kadar en az 5 6 kuş konuşturdum hiç öyle şeylere zaten gerek yok

Sırrını söyleleyim diyeceğim de öyle bir sır yok :) sürekli konuşacaksın kuşla öğrenmesini istediğin kelimeleri sürekli tekrarla başka bir şeye gerek yok

yok öyle bir şey arkadaşım zaten muhabbet kuşları konuşmaya yatkın hayvanlardır verdikleri vitamin sadece kuşla yeteri kadar ilgilenirsen zaten konuşur ben bu güne kadar en az 5 6 kuş konuşturdum hiç öyle şeylere zaten gerek yok

hmm. peki hocam ben şu kuşu konuşturmak için geç mi kaldım. kaç aylık gibi duruyo ben 2buçuk-3 ay diye biliyorum ?

http://i.hizliresim.com/wMpn59.jpg

Yok daha geç sayılmaz ama birazdaha erken olabilirdi uğraşırsanız konuşturursunuz.

bak güzel kardeşim böyle yalanlara inanmayın yok konuşturucu yem bilmem ne gibi siz normal yeminizi verin içinede beyaz susam ve nijer tohumu atın ve kuşla sürekli konuşun o size er yada gec eşlik edecektir

Kuşunuzun maşallahı var çok güzel bir kuş bırakın konuşturmayı susturamazsınız siz bunu :)

Bende gördüm petshopta Quik konuşturucu saçma geldi bana para tuzağı olabilir :D

para tuzagı olabilişr değil gercekten öyle normal yemden tek farkı 1 cay kaşığı nijer var o kadar oda kuşu kızıştırmak amacı ile

Aynen kuşu kızıştırıyolar sonra insanla ilgilensin diye

Geri