petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

konuşturmak için ilaç var MI ş :) ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve general1034 tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    ne dersiniz ?

2. Cambaz

Cambaz Guest

Pet Shoplarda satılıyo ama emin değilim. İlaç değil yem halinde satılıyo, ama para için uydurmaca olabilir. Hiç denemedim.

3. Metin KAYA

Metin KAYA New Member

Beğenileri:
    0
    yok öyle bir şey arkadaşım zaten muhabbet kuşları konuşmaya yatkın hayvanlardır verdikleri vitamin sadece kuşla yeteri kadar ilgilenirsen zaten konuşur ben bu güne kadar en az 5 6 kuş konuşturdum hiç öyle şeylere zaten gerek yok

4. Sinan ÇELİK

Sırrını söyleleyim diyeceğim de öyle bir sır yok :) sürekli konuşacaksın kuşla öğrenmesini istediğin kelimeleri sürekli tekrarla başka bir şeye gerek yok

5. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    hmm. peki hocam ben şu kuşu konuşturmak için geç mi kaldım. kaç aylık gibi duruyo ben 2buçuk-3 ay diye biliyorum ?

http://i.hizliresim.com/wMpn59.jpg

6. Hürkan YILMAZ

Yok daha geç sayılmaz ama birazdaha erken olabilirdi uğraşırsanız konuşturursunuz.

7. kartall82

kartall82 Guest

bak güzel kardeşim böyle yalanlara inanmayın yok konuşturucu yem bilmem ne gibi siz normal yeminizi verin içinede beyaz susam ve nijer tohumu atın ve kuşla sürekli konuşun o size er yada gec eşlik edecektir

8. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Sacmaliktan baska bisey degil

9. Sinan ÇELİK

Kuşunuzun maşallahı var çok güzel bir kuş bırakın konuşturmayı susturamazsınız siz bunu :)

10. Hürkan YILMAZ

Bende gördüm petshopta Quik konuşturucu saçma geldi bana para tuzağı olabilir :D

11. kartall82

kartall82 Guest

para tuzagı olabilişr değil gercekten öyle normal yemden tek farkı 1 cay kaşığı nijer var o kadar oda kuşu kızıştırmak amacı ile

12. Hürkan YILMAZ

Aynen kuşu kızıştırıyolar sonra insanla ilgilensin diye

Sayfayı Paylaş