Konuşturmak İçin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bkrertugrul tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. bkrertugrul

bkrertugrul Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Osmaniye
    Arkadaşlar Merhaba Benim Kuşum Erkek Kafesinde Sadece Tünek Çubukları,Yemlik,Gaga Taşı Ve Suluk Var Sürekli Eto Ve Çapkın Diyorum Vitamin Veriyorum Kraker Asıyorum Teypten Ses Kaydı Dinletiyorum Hatta Bazen 10-15 Saat Salık Kalıyo Bu Aralar Kafasını Sallayıp Gagasını Gaga Taşına Veya Başka Yere Vuruyo Aldığımdan Beri Bu 2 Kelimeyi Söylüyorum 3-4 Aydır Bende Önerdiğiniz Herhangi Bir Şey Varmı ?

#1 bkrertugrul, 9 Nisan 2014
    Son düzenleme: 10 Nisan 2014
  2. beyaban

beyaban Guest

:) kısacası kuşa eziyet ediyorum desene :) kuşun kafes dışına salınık kalıyo diye bişey yoktur ki konuşturmak istiyosan bazen açayım bazen kapatyım diyemezsin. kafesin kapısı daima açık olmalı. Ayrıca ses kaydı falan kuşa bir eziyet :D kuşun eline alışık mı ? eline alışıksa yemi elinde yedir, ve sadece 1 kelime söyle. bu da günü belirli saatleri sabah veya akşam üzeri tek kelime ; cicikuş, babacık, aşkım vb. tek kelime söyle. ne zman net bi şekilde söylediğin kelimeyi kuştan duydun diğer kelimlere hatta cümlelere geçebilirisn. Ayrıca kuşun kaç aylık ? detaylı bilgi yazarsan diğer üyelerden daha da yararlı bilgi alabilrisiniz..

3. bkrertugrul

bkrertugrul Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Osmaniye
    Valla Bana Geleli Bi 3 Ay Felan Oldu üstüme Felan Geliyo Elimde Yem Yiyo Neden Ki Bazı Arkadaşlar Ses Kaydı İyidir Diyo Kafesin Kapısını Açıkmı Bırakayım ?

Sayfayı Paylaş