petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşturmak İçin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bkrertugrul tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. bkrertugrul

bkrertugrul New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Merhaba Benim Kuşum Erkek Kafesinde Sadece Tünek Çubukları,Yemlik,Gaga Taşı Ve Suluk Var Sürekli Eto Ve Çapkın Diyorum Vitamin Veriyorum Kraker Asıyorum Teypten Ses Kaydı Dinletiyorum Hatta Bazen 10-15 Saat Salık Kalıyo Bu Aralar Kafasını Sallayıp Gagasını Gaga Taşına Veya Başka Yere Vuruyo Aldığımdan Beri Bu 2 Kelimeyi Söylüyorum 3-4 Aydır Bende Önerdiğiniz Herhangi Bir Şey Varmı ?

#1 bkrertugrul, 9 Nisan 2014
    Son düzenleme: 10 Nisan 2014
  2. beyaban

beyaban Guest

:) kısacası kuşa eziyet ediyorum desene :) kuşun kafes dışına salınık kalıyo diye bişey yoktur ki konuşturmak istiyosan bazen açayım bazen kapatyım diyemezsin. kafesin kapısı daima açık olmalı. Ayrıca ses kaydı falan kuşa bir eziyet :D kuşun eline alışık mı ? eline alışıksa yemi elinde yedir, ve sadece 1 kelime söyle. bu da günü belirli saatleri sabah veya akşam üzeri tek kelime ; cicikuş, babacık, aşkım vb. tek kelime söyle. ne zman net bi şekilde söylediğin kelimeyi kuştan duydun diğer kelimlere hatta cümlelere geçebilirisn. Ayrıca kuşun kaç aylık ? detaylı bilgi yazarsan diğer üyelerden daha da yararlı bilgi alabilrisiniz..

3. bkrertugrul

bkrertugrul New Member

Beğenileri:
    0
    Valla Bana Geleli Bi 3 Ay Felan Oldu üstüme Felan Geliyo Elimde Yem Yiyo Neden Ki Bazı Arkadaşlar Ses Kaydı İyidir Diyo Kafesin Kapısını Açıkmı Bırakayım ?

Sayfayı Paylaş