Karadeniz Pet

konusturmaya baslatacm yardim

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
kusumn ismi paşa ona ilk olarak bu kelimeyi ogretsem uygunmu birde bi kac yerde gordum gece 12-01-02 saatleri gibi saatlerde 30-40 dk ses kaydi dinlettigimizde 1-2 haftaya kdr dinlettigimz seyi soyluyrmus dogrumu birde gece konustuklarimizi daha cabukmu kavrar.

sanmıyorum . biri gelse sen uyurken sana paşa paşaa diye ses kaydı dinletse nasıl hissedersin :)

sanmıyorum . biri gelse sen uyurken sana paşa paşaa diye ses kaydı dinletse nasıl hissedersin :)

hocam tmm bizm icn uygun degil ama hayvan piiskolojisi farklidir altinada pek cok kisi yorum atmis oldu tesekkurler diye veyada gece 2 gibi en guzeli o saatte uyanin dinletin diye

dogrudur ola bilir hocam bişi diyemem. ustalar vardır bu konuyla alakalı . onlar yarum yapacaktır .

gün içinde sizi görürken dinletebilirsin gece rahatsız etme kuşu

yeni yeme düşmüş erkek kuşun konuşma ihtimali yüksektir her kuş konuscak diye bişey yok günde yarım saat siz eğitim verseniz daha yararlı olur bence

zaten gün icinde bi kelimeyi tekrar etsen iki haftaya konusacaktır . gece yapsanda aynı süreye tekabul ediyormuş . hem hayvana hem sana yazık gece 2 de uyukudan kalkacan . paşa kelimesinin zorlugu konusumda bir bilgim yok . tek kelime kısa bi zorlugu oldugunu dusunmuyorum .

zaten gün icinde bi kelimeyi tekrar etsen iki haftaya konusacaktır . gece yapsanda aynı süreye tekabul ediyormuş . hem hayvana hem sana yazık gece 2 de uyukudan kalkacan . paşa kelimesinin zorlugu konusumda bir bilgim yok . tek kelime kısa bi zorlugu oldugunu dusunmuyorum .

tmm hocam tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:37 -->-> Daha önceki mesaj 09:36 --

yeni yeme düşmüş erkek kuşun konuşma ihtimali yüksektir her kuş konuscak diye bişey yok günde yarım saat siz eğitim verseniz daha yararlı olur bence

tesekkurler aga artk oyle yaparim

Evet gece veya karanlık ortamda kuş Çevresinden ziyade sizin sesinize odaklanacaktır. Insanlarda da gece uyurken dinletiler şeylerin hafızada kaldığı gibi yani bizde de öyle aslında :)

Geceden kasıt kol karanlık bir ortam. Kuzum başka şeylerle iglinmemesi sese odaklanması için

Aynen bana da söylediler gece karanlıkta daha çabuk kavradıklarını.

Geri