Karadeniz Pet

Konusturu Yem ve Kalsiyum tasi

BERK COSKUN

Meraklı Üye
QWNN6G.jpg

kJpRrv.jpg

Yeni kusum icin bunlari aldim kullanmamin zarari olur mu?

Kalsiyum taşı kullanılabilir ama konuşturucu yem almaya gerek yok.

Kalsiyum blok zararı olmaz.
Diğeri de mama sanırım Quik marka iyidir zaten

Güle güle besleyin. Ancak bu konuşturucu yem filan hikaye.

Tesekkurler levent abi bende dikkat cekmek icin yazildigini dusunuyorum zatrn ancak yazan vitaminler faln cezbediyo insani. Kusu yeni aldik heraeyden bolca beslensin :) bu arada attigim videiolari izledinmi abi :)

Konusturucu yem olarak bakarsan faydasini goremezsin buyuk ihtimalle. Yardimci besin olarak dusunursen faydasi olacaktir. Blokta da faydali olur. Hayirlisi olsun.

Konusturucu yem olarak bakarsan faydasini goremezsin buyuk ihtimalle. Yardimci besin olarak dusunursen faydasi olacaktir. Blokta da faydali olur. Hayirlisi olsun.

Konusturacagini dusunmekten ziyade arkasindaki mineralleri vitaminleri inceledim o yuzden aldjm :)

Bi sürü kuş egitip konusturdum bi gün olsun konusturucu yem dedikleri yemden vermedim bunlar tüketiciyi soyma yöntemleri aynı yemi paketleyip üzerine konusturucu yazmışlar

Bi sürü kuş egitip konusturdum bi gün olsun konusturucu yem dedikleri yemden vermedim bunlar tüketiciyi soyma yöntemleri aynı yemi paketleyip üzerine konusturucu yazmışlar

Icindekiler normal yemle ayni degildi farki seylerde vardi. Kokusu falan portakal gibi kokuyodu :) bende normal yeme karistirdim.