petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşturucu Yem Aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Boyacı tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Boyacı
    Gizli

arkadaslar sabah yem alıyordum gözüme konusturucu yem takıldı adama sordum bunu tek basına bi yemliğe koy kuş yesin bunu dedi aldım. Adı "Quik Konusturucu Yem" bu yemi kullanan arkadaslar varmı illa markası aynı olmak zorunda deil konusturucu yem kullanan arkadaslar varsa işe yarıyormu ve nasıl kullanılmalıdır ? :confused:

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Yemin icine karistirin demislerdi bana simdiden hayirli olsun insallah konusur

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bence o yemlerle alakalı değil konuması, siz biraz ilgi gösterirseniz kuşunuz zaten konuşucaktır. Kaç aylık kuşunuz.

4. hure44
    Gizli

hure44 Guest

Yemlerle alakalı değil bu bir satış taktiği (hatta bildiğin normal yem bir özelliği yok yani). öğretmek için kuşunuz en az 3 aylık olmalı ondan sonra sürekli tekrarlarsın kelimeyi bakmışsın bir gün öğrettiğin kelimeyi söylüyor bu kadar yemle falan alakası yok.

5. mesutyldrm
    Gizli

Konuşturucu yem masalına artık kimse kanmamalı :) Daha almamış olanlar için erkek, çek, en fazla 1 aylık kuş alın, hure44'ün söylediklerini yapın yeter :)

6. Burak Boyacı
    Gizli

Daha almadım yanıma annesi besliyor yarın alıcam uretimhaneden 1 aylık kusum

Sayfayı Paylaş