petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşturucu yem

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Konuşturucu yemin bir faydası war mı?

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    herşey sahibinin verdiği eğitiimde bitiyor

3. Yılmaz Ç.

Kuşunuz yavruysa konuşturucu destekli olabilir ama büyüdükten sonra şöyle 1 yaşından sonra imkansız gibi bir şey çok zor konuşurlar

4. H. Mehmet YILDIZ

Ksra bakmayınilk duydum bu yemi nasıl faydası oluyormu ? :)

5. Sinan Altın

Bende kullanmadım konuşturucu damlada varmış suyuna damlatılıyomuş herkes bişey diyo denemedim merak ettim bi danışim dedim :)

6. Yılmaz Ç.

Büyükse çok zor kardeşim. Yavruyken alıp konuşacaksın sürekli.

7. Sinan Altın

O işte sabır işi tamamda sürekli aynı kelime insanın canı sıkılıyo ya :)

8. H. Mehmet YILDIZ

Çabuk büyüyücü yemde var alıcam ondan :D şaka şaka her sölenene inanma :)

9. Sinan Altın

İşe yarayıp yaramayacagını sormuştum olup olmadıgını konuşucaksak konuşturucu yem var bunu biliyorum ve söylenti degil :)

10. Sinan Altın

Kuşum 3,5 aylık 2 hafta oldu sanırım alalı bakalım çabalıyorum ögrenir inşallah :)

11. mert ulu

mert ulu Guest

nijer tohumu var o yemlerin içinde kuşları kızıştırmak için kullanılıyo bu süreçte sürekli ses cıkartıyorlar nijer tohumu takviye yapıp kendinizde eğitirseniz daha kolay olur çünkü kuşta büyük bir enerji olur diye düşünüyorum ama kesinlikle işe yarar eğitim verirseniz saygılar

12. Sinan Altın

Anlıyorum teşekkürler bilgi için

13. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Bence konuşturucu yem falan boş. Çok etkisi olacağını zannetmiyorum. En önemli şey zaman ayırmak kuşa. Tamamen kişiye bağlı diye düşünüyorum.

14. Samet YLDRN

ben kullandım kuşum 4 aylıkken konuşmaya başladı fakat eş almak zorunda kaldım büyüyünce konuşmayı unuttu artık torunları sevcez

15. Mehmet ŞEKER

samet bey siz o yemi kullanmasanız da o kuş konuşacaktı muhtemelen. çünkü konuşmanın yemle değil ilgiyle alakası var.

16. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    konusturucu yem diye birsey yok hepsi para tuzagı. konusmasını istiyorsanız onunla ilgilenip konusmanız ve kelimeleri tekrar etmeniz gerekmektedir. sonucta bunlar taklit yetenegi yüksek hayvanlar.

17. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    sadece hilekarların işi!!

18. Sevtap DERİN

Ben bu tür dışarıdan müdahalelere inanılmaz karşıyım. Bana göre hepsi saçma sapan şeyler. Ayrıca bu tür ürünler tamamen ticari kaygı amacı güden kandırmacalar. Bu tür şeylerle randıman alamazsınız. Oyuna gelmeyin. :) Üstelik zararlı da olduğunu düşünüyorum.

19. Süleyman Mert DEMİRSOY

Canı Gönülden Katılıyorum...

20. Sinan Altın

Anlıyorum teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş