Karadeniz Pet

Konuşturucu yem

• Konbuyu başlatan Sinan Altın
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan Altın

Guest
Konuşturucu yemin bir faydası war mı?

herşey sahibinin verdiği eğitiimde bitiyor

Kuşunuz yavruysa konuşturucu destekli olabilir ama büyüdükten sonra şöyle 1 yaşından sonra imkansız gibi bir şey çok zor konuşurlar

Bende kullanmadım konuşturucu damlada varmış suyuna damlatılıyomuş herkes bişey diyo denemedim merak ettim bi danışim dedim :)

Büyükse çok zor kardeşim. Yavruyken alıp konuşacaksın sürekli.

O işte sabır işi tamamda sürekli aynı kelime insanın canı sıkılıyo ya :)

İşe yarayıp yaramayacagını sormuştum olup olmadıgını konuşucaksak konuşturucu yem var bunu biliyorum ve söylenti degil :)

nijer tohumu var o yemlerin içinde kuşları kızıştırmak için kullanılıyo bu süreçte sürekli ses cıkartıyorlar nijer tohumu takviye yapıp kendinizde eğitirseniz daha kolay olur çünkü kuşta büyük bir enerji olur diye düşünüyorum ama kesinlikle işe yarar eğitim verirseniz saygılar

Bence konuşturucu yem falan boş. Çok etkisi olacağını zannetmiyorum. En önemli şey zaman ayırmak kuşa. Tamamen kişiye bağlı diye düşünüyorum.

ben kullandım kuşum 4 aylıkken konuşmaya başladı fakat eş almak zorunda kaldım büyüyünce konuşmayı unuttu artık torunları sevcez

samet bey siz o yemi kullanmasanız da o kuş konuşacaktı muhtemelen. çünkü konuşmanın yemle değil ilgiyle alakası var.

konusturucu yem diye birsey yok hepsi para tuzagı. konusmasını istiyorsanız onunla ilgilenip konusmanız ve kelimeleri tekrar etmeniz gerekmektedir. sonucta bunlar taklit yetenegi yüksek hayvanlar.

sadece hilekarların işi!!

Ben bu tür dışarıdan müdahalelere inanılmaz karşıyım. Bana göre hepsi saçma sapan şeyler. Ayrıca bu tür ürünler tamamen ticari kaygı amacı güden kandırmacalar. Bu tür şeylerle randıman alamazsınız. Oyuna gelmeyin. :) Üstelik zararlı da olduğunu düşünüyorum.

Geri