petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşuyor ama net değil ne yapabiliriz ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    Arkadaşlar kuşumuz çiko konuşmaya daha yeni başladı 1 hafta kadar falan. Ama konuştukları net olarak anlaşılmıyor besin ilgi veya bildiğiniz başka yöntem var mı daha net konuşmasını sağlayacak ??

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    konuştuklarını tekrar edin zamanla netleşecektir konuşması

3. Yusuf ŞANLI

Kapiyi acmissiniz biraz daha tekrar ilgi sonra netlesir

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    Sürekli tekrar yapıcaz yani. Ama tek kelimeleri konuşuyor şimdi 2 kelimeli bişiler söyletebiliriz miyiz ki şimdiden ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

2 aydır gece gündüz aldım karşıma konuştum valla zor oldu ama değdi :) devamı gelir umarım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

5. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Valla ilk defa bende üretici olarak bi kuş ayırdım kendi kuşlarımın yavrusundan ismi safir , doğdugundan beri bende ele alışkın insana alışkın oyun oynamaıy dudak öpmeyi saclarla oynamayı cok seviyor. Fakat konuşmaya başladı da net anlaşılmıyor bir tek öpücügü var diğerleri karma karışık kelimeler sölüyor ama hiç anlaşılmıyor acaba 2 ay lık oldugundan mı bu karışık kelimeler ne zaman net anlaşılacak safirimin konuştugu kelimeler. Kuşum hiç kafeste değil sürekli bizle beraber evin içinde salınık .

#5 CNK TC, 11 Ekim 2014
    Son düzenleme: 11 Ekim 2014
  6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    3 aylıktan sonra net konusmaya baslar..

7. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Eyvallah sağol kesin demi net anlaşılması 3 aylıktan sonra . Valla cünkü aynı kelimeleri hergün ailecek tekrarlıyoruz zaten kuş bizden ayrılmıyor. Hep kafes dışında fakat bir türlü net konuşturamadık anlaşılmıyor karışık hep sesler.

İnşallah dediğin gibi olurda net konuşur bende öyle tahmin ediyorum kücük olduguna saydım artık.

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    3 aylıktan itibaren sesleri oldugu gibi cıkarmaya baslıyo erkek kuslar..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusum surekli konusuyor ama anlasilmiyor