Karadeniz Pet

Konuşuyor ama net değil ne yapabiliriz ??

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Arkadaşlar kuşumuz çiko konuşmaya daha yeni başladı 1 hafta kadar falan. Ama konuştukları net olarak anlaşılmıyor besin ilgi veya bildiğiniz başka yöntem var mı daha net konuşmasını sağlayacak ??

Kapiyi acmissiniz biraz daha tekrar ilgi sonra netlesir

Sürekli tekrar yapıcaz yani. Ama tek kelimeleri konuşuyor şimdi 2 kelimeli bişiler söyletebiliriz miyiz ki şimdiden ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:56 --

2 aydır gece gündüz aldım karşıma konuştum valla zor oldu ama değdi :) devamı gelir umarım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

Valla ilk defa bende üretici olarak bi kuş ayırdım kendi kuşlarımın yavrusundan ismi safir , doğdugundan beri bende ele alışkın insana alışkın oyun oynamaıy dudak öpmeyi saclarla oynamayı cok seviyor. Fakat konuşmaya başladı da net anlaşılmıyor bir tek öpücügü var diğerleri karma karışık kelimeler sölüyor ama hiç anlaşılmıyor acaba 2 ay lık oldugundan mı bu karışık kelimeler ne zaman net anlaşılacak safirimin konuştugu kelimeler. Kuşum hiç kafeste değil sürekli bizle beraber evin içinde salınık .

Son düzenleme:
Valla ilk defa bende üretici olarak bi kuş ayırdım kendi kuşlarımın yavrusundan ismi safir , doğdugundan beri bende ele alışkın insana alışkın oyun oynamaıy dudak öpmeyi saclarla oynamayı cok seviyor. Fakat konuşmaya başladı da net anlaşılmıyor bir tek öpücügü var diğerleri karma karışık kelimeler sölüyor ama hiç anlaşılmıyor acaba 2 ay lık oldugundan mı bu karışık kelimeler ne zaman net anlaşılacak safirimin konuştugu kelimeler. Kuşum hiç kafeste değil sürekli bizle beraber evin içinde salınık .

3 aylıktan sonra net konusmaya baslar..

3 aylıktan sonra net konusmaya baslar..

Eyvallah sağol kesin demi net anlaşılması 3 aylıktan sonra . Valla cünkü aynı kelimeleri hergün ailecek tekrarlıyoruz zaten kuş bizden ayrılmıyor. Hep kafes dışında fakat bir türlü net konuşturamadık anlaşılmıyor karışık hep sesler.

İnşallah dediğin gibi olurda net konuşur bende öyle tahmin ediyorum kücük olduguna saydım artık.

Eyvallah sağol kesin demi net anlaşılması 3 aylıktan sonra . Valla cünkü aynı kelimeleri hergün ailecek tekrarlıyoruz zaten kuş bizden ayrılmıyor. Hep kafes dışında fakat bir türlü net konuşturamadık anlaşılmıyor karışık hep sesler.

İnşallah dediğin gibi olurda net konuşur bende öyle tahmin ediyorum kücük olduguna saydım artık.

3 aylıktan itibaren sesleri oldugu gibi cıkarmaya baslıyo erkek kuslar..

Geri