petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuya resim nasıl eklenir? (resimli anlatım)

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Yusuf Akyüz tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf Akyüz

Konulara resim ekleyebilmeniz için yapmanız gerekenleri sırasıyla altta belirttim.

1) Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim siteye giriş yapın
    2) Eğer İnternet Explorer ile giriş yaptıysanız sağ üst köşede GÖZAT butonu çıkacaktır, Google Chrome ile giriş yaptıysanız sağ üst köşede DOSYA SEÇ butonu çıkacaktır. Hangisiyle giriş yaptıysanız ona göre seçeneklerden herhangi birini tıklayınız.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

@Muhammet ÇELİK ve @Murat KARAYILAN kardeşlerim videolu anlatım yapmış. Buna rağmen çeşitli sorunlar boy göstermekte. Bende belki bir faydası olur diye resimli anlatım yaptım. Sitelerimize hayırlı olsun.

Sayfayı Paylaş