petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuya Resim Nasıl Eklenir

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 16 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Konulara resim ekleyebilmeniz için yapmanız gerekenleri sırasıyla altta belirttim.

1) Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim siteye giriş yapın
    2) Eğer İnternet Explorer ile giriş yaptıysanız sağ üst köşede GÖZAT butonu çıkacaktır, Google Chrome ile giriş yaptıysanız sağ üst köşede DOSYA SEÇ butonu çıkacaktır. Hangisiyle giriş yaptıysanız ona göre seçeneklerden herhangi birini tıklayınız.
    3) Yüklemek istediğiniz resmi bulun ve üzerine 1 kere tıklayın ardından alt tarafta butonuna tıklayın.
    4) ŞİMDİ YÜKLE butonu aktif hale geldi ona tıklayın.
    5) Biraz bekledikten sonra resim yüklenecektir ve karşınıza yeni bir sayfa gelecektir o sayfada yapmanız gerekenler ise
    6) Doğrudan Erişim: bu yazının karşısında yer alan linki ( Örn: http://f1301.hizliresim.com/15/j/j0rq3.jpg ) 1 kere üzerine tıklayın ve mouse ile sağ tıklayıp kopyala yazısına tıklayın ardından kopyalamış olduğumuz bu linki yeni konu açarken [​IMG] resimde yuvarlak içine aldığım yere tıklıyorsunuz ve linki karşınıza açılan penceredeki alana yapıştırıp TAMAM'a tıklıyorsunuz bu kadar :)

[YOUTUBE]po_ZPhDu4Pw[/YOUTUBE]​

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Muhammet daha kolay ve anlaşılır bir şekilde düzen olamaz mı ? ben konu açacaktım resim eklemede zorlandım bilgin olsun, hatta resim ekleyemedim.

3. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Serkan abim video ekledim video'yu izle eminim sorunsuz bir şekilde siteye resim yüklemeyi yapabileceksindir :) Eğer yine takıldığın bir nokta olursa konu altından belirt yardımcı olurum abim.

4. Fikret SAĞ
    Gizli

bu açıklama güzel olmuş

5. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Muhammet gayet başarılı bi çalışma olmuş emeğine sağlık..

6. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Sizlere yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana :)

7. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    oluyorsun tabii saolasın daha ne olacak net ve açık bi şekilde herşeyi anlatmışsın..

8. yalcıntugra
    Gizli

neden bu sitede normal foto ekleyemiyoruz ?diğer sitenin reklamı olsun diye mi ,*fotograf üstteki linde

9. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

:) alakası yok hocam sitemizde sürekli foto ve video yükleme oluyor buda site kapasitesini zorluyor , bu şekilde yükleme yapıldıgnda ise sıkıntı yok

10. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler.

11. Tuba KORKULU
    Gizli

paylaşım için tşkkürler ...

12. padişah_40
    Gizli

kardeş yeni üyeyim resim nasıl yükleniyor bi anlat da

13. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Destek için teşekkürler, eksiksiz ve çok net bir anlatım, cepten bile hiç uğraşmadan bir kerede başardım.

14. musa351
    Gizli

musa351 Guest

konuıya resim nasıl atabılırım yardımmmmmmmmmmmmm

15. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

arkadaşlar siteye update ettikten sonra bir yanlış yapıyorsunuz verilen linkler den Forumlar: ( bbcode) olanı siteye eklemediginiz için çoğu arkadaşımızın eklediği resimi girebilmek için linke tıklamak zorunda kalıyoruz
    doğru aşağıda ki gibidir

Web Siteleri: (html)
    Forumlar: ( bbcode)
    Doğrudan Erişim: ........

Linkler den Forumlar: ( bbcode) olani kopyalayıp konunuza eklerseniz eklediğiniz resim direk olarak görünür resmi görmek için tekrardan linke tiklamaya gerek kalmaz arkadaşlar;););)

16. Ozan Bey
    Gizli

Ozan Bey Guest

Merhaba,
    Herhangi bir web sitesine fotoğraf yüklemeden, bilgisayarımızda bulunan fotoğrafları direk siteye yükleyebileceğimiz bir sistem yokmudur?

Fotoğrafları yükleyeceğimiz/yüklediğimiz websitesi ileride herhangi bir nedenle ortadan kalkarsa forumda ki fotoğraflarında gözükmemesi sıkıntısı olacaktır.

17. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Daha önce böyle bir sistem aktif durumdaydı fakat sıkıntı yarattığından pasif duruma aldık.

18. Akif GÜZEN
    Gizli

Aslında hizliresim.com güzel bir site ama bazı sıkıntıları var. Mesela eklenen resmin 6 ay saklanması gibi. Ben resimleri mi imageshack.us adresine yüklüyorum. imageshack.us adresine resim yüklemek için ücretsiz üye olmanız gerekiyor. Bu sayede 5GB lık bir alana ve yıllar sonra dahi resimlerinize ulaşma imkanı sağlıyor. Ayrıca resim yükleme esnasında resim boyut ayarıda sağladığı için oldukça kullanışlı diyebilirim.

Şimdi baktım. Yukarıda ki resmi 2010-10-05 22:17:53'de siteye yüklemişim. :D Aradan 3 yıldan fazla süre geçmiş ama resim hala orda..:D

Sayfayı Paylaş