petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

konuya resim paylasma hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musa351 tarafından 20 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

Arkadaslar ben bu siteye telefondan giriyorum . bilgisayardan resim paylasmayi biliyorumda telefondan nasil patlasacam bir yardimci olsaniz . bir türlü beceremedim.

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bilgisayardan nasılsa telefondada öyle hizliresime giriyon seçiyon fotoyu linki alıyon yapıştırıyon buraya

3. musa351

musa351 Guest

4. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    önemli değil bu kuş erişkinliğe ulaşmış ve tüye girmiş şuanda 8 9 aylık var dahada büyük olabilir

5. musa351

musa351 Guest

Ele alismazmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:48 -->-> Daha önceki mesaj 13:47 --

Ama bu gun elime geldi yani insandan cok korkusu yok elimi yaklastirip kafesin icinden seviyorum onu ama en fazla 5 saniye

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yeni mi aldın kuşu yeni aldığın için sevdiriyor olabilir sonradan deliriryorlar :D

7. musa351

musa351 Guest

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Resimdeki kuş yavruluk dönemini bitirmiş, ele alışması imkansız değil, ama cok zor olur.. Bir hafta 10 gün elinize alıştırmaya çalışın.. alıştıramazsanız, 35 günlük yeni yeme düşmüş yavru ile ücretsiz değiştirebilirim. Bu aralar salmada dişi kuşlar çoğaldı, erkek sıkıntısı var. Bana da erişkin erkek lazım.

9. musa351

musa351 Guest

Nerde oturuyosunuz??

Sayfayı Paylaş