Karadeniz Pet

konyadan kimse var mi ?

Robin

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar. Tayin isteyebilecegim iller aciklandi ve maselef hayal kirikligina ugradim. Memleketim ve yakin cevresi yok listede :/ konyayi yazicam ve buyuk ihtimalle gelecek. Daha once o kadar buyuk bi sehirde yasamadim hic. acaba konya selcuklu nasil bir yerdir bilgisi olan ve paylasabilecek olan varsa cok memnun olurum.

[MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] var Konyalı. Şu an Yozgat ta yaşıyor ama memleketi Konya. Gerekli bilgileri foruma girdiğinde verecektir size. Şimdiden yeni görev yeriniz hayırlı olsun.

Merhaba arkadaslar. Tayin isteyebilecegim iller aciklandi ve maselef hayal kirikligina ugradim. Memleketim ve yakin cevresi yok listede :/ konyayi yazicam ve buyuk ihtimalle gelecek. Daha once o kadar buyuk bi sehirde yasamadim hic. acaba konya selcuklu nasil bir yerdir bilgisi olan ve paylasabilecek olan varsa cok memnun olurum.
Hayırlısı olsun. Konyalı değilim ama işlerimden dolayı daha önce bir çok kez gittim. Konya genel olarak güzeldir. Selçuklu'da güzel. Sorun yaşamazsınız gibi geliyor. Selçuklu Üniversitesi ana kampüsü de buradadır. Üniversitenin olduğu her yer gelişmiş ya da gelişmektedir.

Konya büyükşehirdir, büyükşehir sorunlarını yaşamayacağınız fakat büyükşehirin bütün olanaklarından faydalanabileceğiniz çok rahat ve huzurlu bir şehirdir. Selçuklu konyanın en büyük merkez ilçesidir kolay ev bulabileceğiniz bir yerdir. Memleketiniz neresi bilmiyorum ama Konyayı gözünüz kapalı yazın hiç sıkıntı yapmayın derim.

Cevaplarini icin tesekkur ederim.
mustafa bey ben elazigliyim. Soyledikleriniz beni biraz daha rahatlatti konyanin icinden gecmistim ve cok begenmistim kimseden de kotu bi yorum duymadim simdiye kadar ama dedigim gibi cok buyuk bi yer bende biraz onun cekincesi var umarim sorunsuz ve hayirli bi yer olur :)

Geri