petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Köpeği Tampona Bağlayıp Götürdüler

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve selen canaydın bedel tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Sakarya'nın metropol ilçelerinden Erenler'de bir köpeğin hafif ticari aracın arka tamponuna bağlanarak götürülmesi büyük tepki çekti.

Erenler İlçesi'nin Küpçüler Mahallesi'nde sabah erken saatlerde hareket halindeki bir hafif ticari aracın arkasındaki tampona köpek bağlı olduğunu görenler şoke oldu. Köpek hareket halindeki aracın hızına ayak uydurmaya çalışırken, çevredekiler bağırmalarına rağmen sürücüye seslerini duyuramadı. Sürücü hiçbir şey olmamışçasına yoluna devam etti.

Cep telefonuyla olayı görüntüleyen bazı kişiler, köpeğe eziyet edildiğini belirterek şikayette bulundu.

böyle cahiller olduğu sürece hayvanlar hep eziyet görücek :(

2. m.ali güler

allah belasını versin ne diyelim bugünde haber izlerken gördüm çocuk işe gitmedi diye çocuğun boğazına ip sonra arabaya bağlayarak 1 km götürmüş insana bunu yapan herşeyi yapar yazık yazık...

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ben böylelerinden iğreniyorum yazıklar olsun her iki habere de :(

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  5. m.ali güler

böyle haberler geldikçe türkiye adına çok üzülüyorum o kadar ki artık haber izleyesim gelmiyor

6. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ah bi buralarda olaydı da babama yada bana denk geleydi ... Haktır böylelerine bi temiz dayak

#6 Ali Alp ÇOŞAN, 28 Ocak 2014
    Son düzenleme: 28 Ocak 2014
  7. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    Türkiyede böyle insanların olması çok üzücü öbür tarafta nasıl verecekler acaba ne bahane bulacaklar :(

8. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Yazık günah bizim oralarda satın alınan davarı bile traktörün ardına bağlayıp götürmezler. Kaldı ki bu köpek ula köpek. Yazıktır günahtır insafsızlıktır..

9. Mustafa DAĞ

Beğenileri:
    0
    Bunları yapanlar nasıl bir mahluk acaba?

10. Yılmaz Ç.

Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar yapılan zulme şimdilik susuyorlar ama ahirette mutlaka konuşacaklardır.
    Allah (C.C)

Sayfayı Paylaş