Karadeniz Pet

Köpeği Tampona Bağlayıp Götürdüler

selen canaydın bedel

Onursal Üye
Sakarya'nın metropol ilçelerinden Erenler'de bir köpeğin hafif ticari aracın arka tamponuna bağlanarak götürülmesi büyük tepki çekti.

Erenler İlçesi'nin Küpçüler Mahallesi'nde sabah erken saatlerde hareket halindeki bir hafif ticari aracın arkasındaki tampona köpek bağlı olduğunu görenler şoke oldu. Köpek hareket halindeki aracın hızına ayak uydurmaya çalışırken, çevredekiler bağırmalarına rağmen sürücüye seslerini duyuramadı. Sürücü hiçbir şey olmamışçasına yoluna devam etti.

Cep telefonuyla olayı görüntüleyen bazı kişiler, köpeğe eziyet edildiğini belirterek şikayette bulundu.

böyle cahiller olduğu sürece hayvanlar hep eziyet görücek :(

allah belasını versin ne diyelim bugünde haber izlerken gördüm çocuk işe gitmedi diye çocuğun boğazına ip sonra arabaya bağlayarak 1 km götürmüş insana bunu yapan herşeyi yapar yazık yazık...

ben böylelerinden iğreniyorum yazıklar olsun her iki habere de :(

Ah bi buralarda olaydı da babama yada bana denk geleydi ... Haktır böylelerine bi temiz dayak

Son düzenleme:
Türkiyede böyle insanların olması çok üzücü öbür tarafta nasıl verecekler acaba ne bahane bulacaklar :(

Yazık günah bizim oralarda satın alınan davarı bile traktörün ardına bağlayıp götürmezler. Kaldı ki bu köpek ula köpek. Yazıktır günahtır insafsızlıktır..

Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar yapılan zulme şimdilik susuyorlar ama ahirette mutlaka konuşacaklardır.
Allah (C.C)