Karadeniz Pet

Köpek gibi saldırıyor.

• Konbuyu başlatan Batuhan Eroğul
  • Başlangıç tarihi
B

Batuhan Eroğul

Guest
Merhaba,

Muhabbet kuşum son zamanlarda çok gagalıyor. Köpekten farkı yok :D Kafesten çıkartınca direk kafamıza konuyor ve saçlarımızı gagasıyla çekiyor. Elimeze gelmiyor elimizi yakınlaştırınca elimize saldırıyor son günlerde ısırması acıtmaya başladı. Bu alışkanlığından nasıl vazgeçirebilirim ?

sadece salıncağı ve ahşap tünekleri var kafeste. Dün ayağını ve tırnaklarınıda ısırıyordu

kuş azgın durumda erkek al bi tane kızıskın kıck boksa baslasınlar :)

Kuş erkek :D durmadan rockcılar gibi kafa sallıyor :D

Bende umursamıyorum ama acayip derece acıtıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

Kuş 4 aylık eş almak için 1-2 ay daha beklemeyi düşünüyorum. Durmadan her yeri gagalamasının anlamı ne ? Koltuğun dikişlerini sökmüş dün :D

Benim eski kuşum tuttuğunda bırakmıyordu ve kanatacak derecede ısırıyordu. Ama bize çok alıştığında 2. senede yanı ısırmayı kesti tanımadıklarını ısırdı. Cidden köpek misali köpek tanımadıklarını ısırır havlar korkutur. Tanıdıklarını yalar :D O misal yani :D

Benim eski kuşum tuttuğunda bırakmıyordu ve kanatacak derecede ısırıyordu. Ama bize çok alıştığında 2. senede yanı ısırmayı kesti tanımadıklarını ısırdı. Cidden köpek misali köpek tanımadıklarını ısırır havlar korkutur. Tanıdıklarını yalar :D O misal yani :D

Aynen aynen :D Benim parmağıma kafa tutuyor o gagaladıkca bende elimi yaklaştırıyorum sonra pes ediyor kafama konup saçlarımı çekiyor. :)

bizim kuşda okadar çok saldırıyor ki anlatamam.Bizimki herşeyi de yiyo işin garibi.Duvarları kemiriyor,tülü kopartıyo,battaniyedeki tüyleri yiyo.Korkuyorum yedikleri bişey yapıcak diye ama engelleyemiyorumda napcam bilmiyorum.7/24 kafesin dışında geziyo bide.Sürekli ilgileniliyo ama nasıl düzelecek bilemiyorum.

Aynı dert bende de var bizimki daha 2 aylık bu ayda derdi nedirki

Geri