petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Köpek gibi saldırıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Batuhan Eroğul tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Batuhan Eroğul

Merhaba,

Muhabbet kuşum son zamanlarda çok gagalıyor. Köpekten farkı yok :D Kafesten çıkartınca direk kafamıza konuyor ve saçlarımızı gagasıyla çekiyor. Elimeze gelmiyor elimizi yakınlaştırınca elimize saldırıyor son günlerde ısırması acıtmaya başladı. Bu alışkanlığından nasıl vazgeçirebilirim ?

2. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    kafesinde ısırarak oynadıgı oyuncak varsa cıkarın

3. Batuhan Eroğul

sadece salıncağı ve ahşap tünekleri var kafeste. Dün ayağını ve tırnaklarınıda ısırıyordu

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunu acil evlendir ;)

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    kuş azgın durumda erkek al bi tane kızıskın kıck boksa baslasınlar :)

6. Batuhan Eroğul

Kuş erkek :D durmadan rockcılar gibi kafa sallıyor :D

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    benim zilini ısırıyor sürekli ve bundan hoşnut oluyor :) benide ısırıyor ama umursamıyorum öyle mutlu oluyor :)

8. Batuhan Eroğul

Bende umursamıyorum ama acayip derece acıtıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

Kuş 4 aylık eş almak için 1-2 ay daha beklemeyi düşünüyorum. Durmadan her yeri gagalamasının anlamı ne ? Koltuğun dikişlerini sökmüş dün :D

9. Hande Karaça

Benim eski kuşum tuttuğunda bırakmıyordu ve kanatacak derecede ısırıyordu. Ama bize çok alıştığında 2. senede yanı ısırmayı kesti tanımadıklarını ısırdı. Cidden köpek misali köpek tanımadıklarını ısırır havlar korkutur. Tanıdıklarını yalar :D O misal yani :D

10. Batuhan Eroğul

Aynen aynen :D Benim parmağıma kafa tutuyor o gagaladıkca bende elimi yaklaştırıyorum sonra pes ediyor kafama konup saçlarımı çekiyor. :)

11. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    bizim kuşda okadar çok saldırıyor ki anlatamam.Bizimki herşeyi de yiyo işin garibi.Duvarları kemiriyor,tülü kopartıyo,battaniyedeki tüyleri yiyo.Korkuyorum yedikleri bişey yapıcak diye ama engelleyemiyorumda napcam bilmiyorum.7/24 kafesin dışında geziyo bide.Sürekli ilgileniliyo ama nasıl düzelecek bilemiyorum.

12. bace

bace Guest

demekki çiftleşmek istiyor ondan öyle yapıyor :D

13. Güven CALDA

Beğenileri:
    0
    Aynı dert bende de var bizimki daha 2 aylık bu ayda derdi nedirki

14. Vto

Vto Guest

Benim kuşta aynıydı deiştirdim..

Sayfayı Paylaş