Karadeniz Pet

Kopek uretımı

guner

Yeni Üye
arkadaslar selam kucuklukten berı hayvanlara asırı ılgılıyım evımde 7 muhabbet balık ve kaplumbagam var sımdıde kopeklere sardım uretım yapmak amacındayım gerekırse burdanda tasınıcam yanı ıstanbuldan daha kırsal bır yere cıflık tarzı bır yer ıcın ılk olarak aklımda olan cınsler fransız buldog ıngılız ve bunun gıbı kucuk ve degerlı ırklar tanıdıgınız ıstanbulda fransız buldog sahıbı olan varmı yada ufak capta uretım yapan

Kardeşim istanbulda varmı bilmiyorum ama izmirde internet üzerinde üreticiler var ama ilgi ve beceri ister bakımları zor olur yani 1 köpek bakmak nerde birden çok köpek bakmak nerde. Misal bana göre köpek alıp üreteceksende erkek alma dişi al fiyatı daha ucuz olur hem erkek köpek her heryerde bulursun sahibin ile tanışırsır çiftleştirirsin dersin 5 yavruyu yarı yarıya paylaşırız dersin hem ilk yavrulu satıp 1 tane büyük erkek alırsın kendine daha iyi olur.

degerlı yorumun ıcın cok tesekur ederım dedıgın gıbı zor bakımları ama sadece bu ısı yaparsan bence zor olmıycaktır fıkrın gercekten tatmın edıcı dısı almak daha mantıklı ılkten. esım veterınerlık okuyor hayırlısıyla bır bıtırsınde ne hayallerımız var ne hayalerımız:):)

vay tam ustadı bulduk tabı sızın oralar ıhtıyaca cevap verıcek yerler guzel yerler rahat yerler burda apartman daıresınde yada bahcede kopek beslesen hergun kavga edersın yok kokuyor yok havlıyor katıl ederler adamı cesaretım tavan yapsa tasınıcam ıstanbuldan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

ne cıns var besledıgın alman kurdu rod ,dur tahmınımce

degerlı yorumun ıcın cok tesekur ederım dedıgın gıbı zor bakımları ama sadece bu ısı yaparsan bence zor olmıycaktır fıkrın gercekten tatmın edıcı dısı almak daha mantıklı ılkten. esım veterınerlık okuyor hayırlısıyla bır bıtırsınde ne hayallerımız var ne hayalerımız:):)

Haydi hayırlısı kardeşim okulu bi bitsin de çok güzel işler yapacagınıza eminim çok zevkli olur ama belki ilerde bi buldog sahibi oluruz. :)

tesekurler olmamı yavrularımın ılk sezondakılerını hedıye verıcem kopek olarak franc buldog favorım cok hıperaktıv bır kopek gorselı de cok guzel ama pıyasada hep aynı renk nerdeyse uretmısler yurt dısındakılere bakıyorum dehset renkte hayvanlar kısmet olurda bakalım dusurebılırsem bırtane guzel dısı arayısındayım soyle pıyasada olmayan renk kombınasyonuda bırtane

tesekurler olmamı yavrularımın ılk sezondakılerını hedıye verıcem kopek olarak franc buldog favorım cok hıperaktıv bır kopek gorselı de cok guzel ama pıyasada hep aynı renk nerdeyse uretmısler yurt dısındakılere bakıyorum dehset renkte hayvanlar kısmet olurda bakalım dusurebılırsem bırtane guzel dısı arayısındayım soyle pıyasada olmayan renk kombınasyonuda bırtane

Benim daha çok hoşuma beyaz ve açık kahverengi tonlarındakiler gidiyor sihirli annemdeki taci gibi :) fiyatları ise 1000 tl üzerinde her halde.

aynen o renk cok guzel onun cınsı ıngılız buldog fransız ona nazaran daha hareketlı ve alımlı

6 tane kopegim var fakat uretim amacli dusunmedim hic ciftlesiyorlar tabiki ama asil amac zevk :)

Öyle saçma şeymi olur hocam, çiftleştiklerinde hamile kalır.Dişi Doğum kontrol hapımı kullanıyor :D ya sağlam salladınız yada köpekler kısır :D

Öyle saçma şeymi olur hocam, çiftleştiklerinde hamile kalır.Dişi Doğum kontrol hapımı kullanıyor :D ya sağlam salladınız yada köpekler kısır :D

tabiki hamile kalıp yavruluyorlar benim kastetmek istediğim ayrıyetten uğraşmıyorum üretim için .;D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 16:16 --

vay tam ustadı bulduk tabı sızın oralar ıhtıyaca cevap verıcek yerler guzel yerler rahat yerler burda apartman daıresınde yada bahcede kopek beslesen hergun kavga edersın yok kokuyor yok havlıyor katıl ederler adamı cesaretım tavan yapsa tasınıcam ıstanbuldan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

ne cıns var besledıgın alman kurdu rod ,dur tahmınımce

2 tane kurt var k9 tarzında fakat tam orjinal değller , bitane kangal bitane karayaka var 2 tanede beagle var , hepsinin resimleri var fakat resim yükleyecek fırsatım olmuyor uygun bir zamanda paylaşırım :) erdekte bahcede duruyorlar tavuklar kuzular tavşanlar var ciftlik gibi biryer kendimize eğlence işte :D

ıyıymıs hayat sana guzel bırde ogrencısın galıba halen

Geri