petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Köpük kustu acillll yardimm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eylulgunesli tarafından 7 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Arkadaşlar lütfen cevap! İsimli konu da benim sındı de köpük kustu n'oluyor??!!

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    çok fazla yem yediğinden kusmuş olabilir. çok korkmayın. kuşunuzu takip edin.

3. Eylulgunesli

Beğenileri:
    53
    Sadece köpük geldi ama ya ve suan Tunekte öyle duruyor cok halsiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:19 -->-> Daha önceki mesaj 10:15 --

Aldığım yere sordum ergenlikte olduğu icin es istiyor ama bulamayınca ondan kusmus dedi. Sizin basınıza hic böyle birsey geldi mi?

4. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    eş isteyen kuşlar çeşitli objelere kusarlar. o da 6-8 aylık dönemde başlar. ama çok yiyen kuşlar sıkça kusarlar. şu ana kadar 100 den fazla kuşa baktım (anaç ve yavrular), fazla yiyenlerde, yediği yemde sıkıntı olanlarda sıkça kusmalar gördüm. dışkısı değişmiyorsa ve halsizlik yoksa korkmayın.
    eş isterken de dediğim gibi, ortalık yere kusmazlar. bir objeye kur yaparlar genelde. bu varsa kesin bir oyuncak, yoksa tünek ya da kafes teli olabilir.

5. Eylulgunesli

Beğenileri:
    53
    Anladim cok tesekkurler diyet şart bizimkinde o belli:)

Sayfayı Paylaş