Karadeniz Pet

kör olmusmu ?

• Konbuyu başlatan maviskus
  • Başlangıç tarihi
M

maviskus

Guest
muahbbet kuşumun 1 hafta önce uçama sorunu vardı bekledık geçmesini fakat geçmedi dün vetirene gittik 2 tane ilaç verdi birisi şırıngada biride aviastim biri alaç bunlara 2 gündür uyguluyorum fakat hiç bi gelişme yok az önce fark eetik kusuma tokat atıymus gibi yapuyorum hiç bir reflexte bulunmuyor uçamama sorunu ondan olabilirmi lütfen biri bilgi versin teşşşekürler.

muahbbet kuşumun 1 hafta önce uçama sorunu vardı bekledık geçmesini fakat geçmedi dün vetirene gittik 2 tane ilaç verdi birisi şırıngada biride aviastim biri alaç bunlara 2 gündür uyguluyorum fakat hiç bi gelişme yok az önce fark eetik kusuma tokat atıymus gibi yapuyorum hiç bir reflexte bulunmuyor uçamama sorunu ondan olabilirmi lütfen biri bilgi versin teşşşekürler.

şimdi reflex derken ustam şöle bişeyde var sizden zarar gelmeyeceğini biliyorda olabilir eğer elinize alışık felansa

hayır normalde karşılık verir görmedğini emin olduk ne gibi çözüm uygulayabiliriz ne yapmalıyız tedavisi varmı

Veterinere yine gidip emin olun derim. Damla vs. verebilir belki, ilerlememiş olduğunu düşünüyorum.

Geri