Karadeniz Pet

Kordon Kafes den ürün aldım tavsiye etmiyorum

Fatih BUYURUCU

Emektar Üye
Arkadaşlar 12 sinde kordon kafesin sanalpazar.com daki marketinden;
gaga taşı
tül
devrilmez mamalık
banyoluk
mama
aldım fakat Natura Gaga Taşı diye sipariş verdim bana gelen ürün PELAGOS markalı uyduruk bir gaga taşı daha doğrusu alçı parçası birde Natura Mama diye aldığım mama elime markasız saydam poşetin içinde geldi diğer ürünler ise doğru olarak elime ulaştı onlarda bir problem yok

sizde böyle bir sorun yaşadınızmı kordon kafes den bilgilendirirseniz sevinirim.
internetten alışveriş yaparken bir kere daha düşünülmesi gerekiyor aslında.

Ben çok alışveriş yaptım çok ilgililer di..Siz bi arayın görüşün bence bi yanlışlık olmuştur

Bende bugün on tel tava izgara v.s siparişleri verdim.
Çok iyi ilgilendiler

konuştum şimdi natura gaga taşı olmadığı için 2 tane pelagos koymuşlar mama da aslen natura ymış kolinin içinden şeffaf poşetlerde çıkıyomuş

bende aldım ürün gayet iyiydi

Genelde öyle olur zaten, ellerinde olmadığından dolayı yan ürün koyarlar. Bende e-ticaret bölümünde çalışmıştım zamanında :) Müşteri'ye yok demiyorduk. Yani getirtebiliriz, buluruz, hallederiz vs. tatlı dille sunuyorduk.. Yani mağdur etmemek için göndermişlerdir.

İstabulda adresemama diye bir yer var. Herkes biliyordur. N11'de dükkaları var. Oradan alışveriş ettim. İstediğim tüneğin farklı rengini yollayalım mı diye telefon açtılar. Dedim yok ben iptal ediyorum şimdi onu koymayın. Adam onu koymadığı gibi yarım elma gönül alma bir de hediye koymuş kutunun içine. .) Helal olsun. Müşteri memnuniyeti ve reklam böyle olur. Ben bunu şimdi her yerde anlatmam mı?

İstabulda adresemama diye bir yer var. Herkes biliyordur. N11'de dükkaları var. Oradan alışveriş ettim. İstediğim tüneğin farklı rengini yollayalım mı diye telefon açtılar. Dedim yok ben iptal ediyorum şimdi onu koymayın. Adam onu koymadığı gibi yarım elma gönül alma bir de hediye koymuş kutunun içine. .) Helal olsun. Müşteri memnuniyeti ve reklam böyle olur. Ben bunu şimdi her yerde anlatmam mı?

abi hediye neydi :D

bende bi defa alışveriş yapmaya kalktım sitesinden sipariş onaylandı dedi bekle bekle sipariş yok mail attım cevap veren yok bi daha attım gene yok sonunda siparişimi iptal edin diye mail attım. internet üzerinden sipariş almıyoruz telefon açın diye cevap attılar.

neyse dedim daha bişey yazmadım.

sahibinden.com aracılığı ile kordon kafesden alışveriş yaptım mesaj attım telefonla aradılar ürünleri hakkında detaylı bilgiler verdiler genel anlamda memnum kaldım diyebilirim.

Arkadaşlar merhaba, Kordon Kafes olarak kesinlikle müşterilerimizi mağdur etmek istemeyiz, Elimizde o an için gaga taşı olmadığı için farklı bir model gönderdik ama göndermiş olduğumuz ürün kesinlikle uyduruk bir ürün değildir, ayrıca satın alan arkadaşa göndermiş olduğumuz mama 5 kg'lık ambalajın içinden çıkartılmış olduğu için üzerinde etiket yoktur ve tüm mamalar bu şekilde ambalajlanmaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle, markasız veya sahte ürünler değillerdir. İlgi ve anlayışınız için siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Halim Başkocaman
GSM: 506 765 46 11
Kordon Kafes

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 20:34 --

bende bi defa alışveriş yapmaya kalktım sitesinden sipariş onaylandı dedi bekle bekle sipariş yok mail attım cevap veren yok bi daha attım gene yok sonunda siparişimi iptal edin diye mail attım. internet üzerinden sipariş almıyoruz telefon açın diye cevap attılar.

neyse dedim daha bişey yazmadım.

Samet bey sizin yaşamış olduğunuz mağduriyet için de çok özür dileriz ve bu mağduriyetinizi gidermek adına yapmış olduğunuz ilk alışverişinizden her ne alırsanız alın kesinlikle kargo ücreti tarafınızdan talep edilmeyecektir. İş yoğunluğumuzun çok yüksek olduğu bir dönem, web sitemiz üzerinden kaynaklı bir sorundan dolayı internet üzerinden gelen siparişlere bakamadık bu durun için sizden özür diliyoruz ve yakın zamanda web sitemizi tamamen yeniliyoruz, eski sorunlara mahal vermemek adına yeni alışverişlerde görüşmek üzere

Arkadaşlar merhaba, Kordon Kafes olarak kesinlikle müşterilerimizi mağdur etmek istemeyiz, Elimizde o an için gaga taşı olmadığı için farklı bir model gönderdik ama göndermiş olduğumuz ürün kesinlikle uyduruk bir ürün değildir, ayrıca satın alan arkadaşa göndermiş olduğumuz mama 5 kg'lık ambalajın içinden çıkartılmış olduğu için üzerinde etiket yoktur ve tüm mamalar bu şekilde ambalajlanmaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle, markasız veya sahte ürünler değillerdir. İlgi ve anlayışınız için siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Halim Başkocaman
GSM: 506 765 46 11
Kordon Kafes

Bravo kutluyorum sizi bu devirde böyle insanlar lazim bize Hayirli isler Allah daha iyi isler bol kazançlar yyapma yi nasip eder İnşallah Hayirli akşamlar