Karadeniz Pet

Kordon kafes dolandırıcılık mücadelemi kazandım

Özer ÇAĞLAR

Meraklı Üye
S.a daha önce açtığım konu
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/kordon-kafes-dolandirildim-mi-destek.51139/#post-488581
Kordon kafesten parasını ödememe rağmen telefonlara bakmıyor ürünlerimi göndermiyordu.
Başta sahibinden.com olmak üzere tüketici hakem heyeti firmanın bulunduğu yerdeki polis karakolu bimer şikayetvar ve burası bi kaç yer daha var tüm kollardan yürüttüğüm mücadele sonrası köşeye sıkışan firma ürünlerimi bu gün gönderdi uzun mücadelem sonrasında ürünler geldi sipariş vermeyi düşünenler kesinlikle uzak dursun daha önce sıkıntı yaşıyanlar şahsım ile iletişime geçerse yardımcı olacağım

Ürünler

Geçmiş olsun. Aman aman; Kordon Kafes - Kafescim Firmaları. Uzak durmak gerek

Bir Kordon kafes mağduru olarak sizi tebrik ederim. Tekrar gecmiş olsun.

Sağolun teşekkürler yeterki bundan sonra başkaları sıkıntı yaşamasın yeterki herkezin bu kadar kapsamlı uğraşıp ürünlerini alma imkanı olmuyor

Uğraşlarının karşılığını almışsın tebrikler ve geçmiş olsun. :)

geçmiş olsun kardeşim kordon kafes hakkında okadar yazıp çizdiler burada DOLANDIRILDIK demelerine rağmen hala bu yalancı dolandırıcılar kendılerıne yeni av mı yoksa müşterimi desem bilemedim bulabiliyorlar.nasıl olurda dürüst olan işini hakkıyla yapan kepenk kapatırken bu tip dolandırıcı insanlar hala kendilerini pazarlayabilirler anlamış değilim.
izmirde alışveriş yapılabilecek kazandıgı paranın hakkını verecek okadar cok fırma varken fiyatları hem bukadar pahalı hemde dolandırıcı insanlar nasıl ilgi çeker anlamış değilim
tekrar tekrar duyrulur kordon kafesten alışveriş yapmayınız

Teşekkürler arkadaşlar normalde araştırmadan alışveriş yapmazdım bu sefer dalgınlığıma geldi tongaya düşüyorduk ama uraşlar sonucu hakkım olanları aldım

geçmiş olsun hocam ama yaptıkları yanına kar kaldı size de boş yere uğraştırdılar bu yaptıkarı cezasız kalmamalı
buradan kaç defa okuduk ama baska yerde bi dünya reklamları cıkıyor google bile kafes yazınca ilk sayfalarda gösteriyor dolasıyla müşteri bulmak zor olmuyor

Geri