petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kordon Kafes dolandırıldım mı ? destek

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Özer ÇAĞLAR tarafından 15 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    S.a arkadaşlar bir çift kuşum var onlar için kısıtlı bütçemden feragat edip kordon kafesten kafes tünek banyoluk kalamar kemiği kum vs 9-10 kalem sipariş verdim telefon ile verdiğim siparişi karşıdaki arkadaş ürün kodları adresim isim soyisim ve numaram ile bilgisayara kaydetti ödemesini bayramdan sonra yapın dedi ve ödemeyi 12,07,2016 tarihinde bankamatikten garanti bankası Sevtap gülcan isimli şahısa havale ile ürünler 65 tl kargo 10 tl havale ücreti 9 tl olmak üzere 84 tl gönderdim gönderdikten sonra aradım kargonuzu akşam göndereceğim dedi üzerinden 4 gün geçti halen kargo gönderilmemiş kargo şirketini aradım isimden sorguladım adıma gönderim yok parayı gönderene kadar her telefonuma cevap verirdi hatta kendisi arardı parayı gönderdikten sonra telefonlarıma bakmıyor meşgule atıyor ne kargo takip numarası verdi ne de başka şey ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim parayı gönderdiğim dekont duruyor gerekirse yasal işlemwde sokabilirim teşekkürler...

2. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    138
    selamlar
    size özel mesaj gönderdim.

Özer ÇAĞLAR bunu beğendi.
  3. Özer ÇAĞLAR

Beğenileri:
    87
    Desteğiniz için teşekkürler

Ek olarak bu şirketle sıkıntı yaşıyan üyelerimizdende destek bekliyorum ürünleri alabilenler oldu mu veya benim gibi tüketici haklarına ya da savcılığa başvuranlar yazarsa sevinirim

4. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    62
    https://www.sikayetvar.com/kordon-kafes

Burada benzer şikayetlerde bulunan insanlar olmuş. Dolandırıcı olduklarını sanmıyorum ama sizi bayağı bir uğraştıracaklar muhtemelen. Bir de sikayetvar.com'a yazın isterseniz. Genelde bu sitede yazılan şikayetler üzerine imajlarını düzeltmek için hatayı düzeltmeye çalışıyorlar.

5. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Gecmis olsun, Kordon kafes beni de dolandirdi. Ayni sekilde Sevtap Gulcan adina havale yap dedi, sonra telefonlara bile cikmadi. Polise gitti babam sikayette bulundu, adamlar sallamadi bile...
    Daha sonradan bir pet shopcudan aldigim bilgiye gore kordon kafes kacak calisiyormus. Forumlarda daha once dolandirilan arkadaslar tecrubelerini paylasmisti. Siz yine yasal yollara basvurun ama fazla birsey beklemeyin.

6. Özer ÇAĞLAR

Beğenileri:
    87
    Şikayetvara şikayetimi yazdım bakalım bekleyişteyim bi sonuç çıkmazsa burda yakınımda tüketici hakem heyetine banka dekontu ile gideceğim

7. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    bu firma ile ilgili çok sayıda şikayet mevcut. ben de kendimi sağlama almak adına hep alışverişlerimi birazcık daha fazla verip sanalpazar gibi aracılar üzerinden yaptım. şu ana kadar hiç sorun yaşamadım çünkü böyle yapınca para hesaplarına sizin onayınızdan sonra geçiyor.

8. vehbi şengül

Beğenileri:
    19
    merhabalar. kordon kafesten 1 ay öncesine kadar 2 adet çifthane satın aldım ama kargoya 5 gün oldu vermedi. mesajlarıma 1 gün sonnra cevap veriyordu. bahaneside hastanede refakatçıyım falan filan. herneyse gelelim mevzuya. ben daha sonra siparişimi iptal edin ben sizden 5 katlı apart kafes alıcam dedim. siz satın alın ben bunu iptal ederim dedi. daha sonra kartımda limit yok fazla iptal edin, iade işlemi olunca hemen satın alayım dedim. 3 gün sonra iptal etti. daha sonra mesaj yazdı bana ipptal ettim apart kafesi satın alabilirsiniz diye. bak lan işine dedim. bidaha cevap yazmadı. bilginize.

Erdal Arıcan bunu beğendi.
  9. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Daha once bende aldim yaklasik 1 ay oyaladilar beni daha sonra araya araya yolladi urunleri

10. Özer ÇAĞLAR

Beğenileri:
    87
    İşin peşini bırakmıyacağım göndermezse kendisi sıkıntı yaşar

11. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Ara surekli nerede kaldi de

12. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    753
    Geçmiş olsun... Maalesef izmir de; Kordon kafes ve kafescim. Bu firmalardan aman aman uzak durun. Bende "kafescim" firması ile alış veriş yaptım kırık dökükde olsa eksik meksik te olsa 1 ayda anca aldım kargolarımı birdaha tövbe... İnş sizde ürünlerini veya paranızı geri teslim alırsınız. Geçmiş olsun

13. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    vay be olaya bak bende bugün sipariş verdim iyi mi ?
    ya arkadaş bu adamlar madem üretici işlerini düzgün yapsalar peynir ekmek gibi satacaklar ne diye dolandırıcılık yapıyorlar valla anlamadım.
    bakalım benım sonum ne olacak.

14. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    kaç gündür vızır vızır düzgün hesaplı kafes arıyorum bakmadığım yer kalmadı gittik kordon dan sipariş geçtik
    izmir kafes
    kordon kafes
    bst kafes
    seba kafes
    kafessan
    naturbird
    vs vs
    ya fiyatlar çok yüksek ya firmaların doğru düzgün satış sitemleri yok. bu forumda 2 firma var onlarda da çeşitler az fiyatlar yüksek(bu işi kendi çapında yapanlar için en azından benim için)

söylenecek çok fazla bir söz yok... hayırlısı

15. SULEYMAN BORUCU

Beğenileri:
    0
    Gecmis acilmis olan konulari takip edin bu tur kordon kafesle yasamis olduğum sorunu goruntulu bir sekilde paylasmis olduğum bir konum var gecmis olsun işiniz kolay degil uc kagitcinin teki o firma

16. SULEYMAN BORUCU

Beğenileri:
    0
    Kordon kafes adlı siteden sipariş vermeyin

17. SULEYMAN BORUCU

Beğenileri:
    0
    Adli konu da mevcut hersey...

18. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    kardeşim bugün sipariş verdim konuları okuma şansım daha sonra oldu başka bir konuda bahsetmiştim. firmadaki kişi ile bugün görüştüm tekrar yarın kargolıcam ürünleri dedi bakalım hayırlısı.

19. onder

onder Member

Beğenileri:
    23
    Kordonkafes.com üzerinden 22.08 de verdiğim siparişlerim bugün elime ulaştı. firma sıkıntılı sahibinde.com şikayetvar.com gibi sitelerde de bir çok şikayet söz konusu. burdan da alıp sıkıntı yaşayanlar olmuş benim gibi :)
    kesinlikle tavsiye edemem uğraştırıyor stres sıkıntı. bende kendisine defalarca yazdım sürekli bahaneler söyledi kargoladım dedi ama kargoya vermemişti. daha sonra Bimer ve şikayet var üzerinden firmayı şikayet ettim ve bugün ürünlere kavuştum. banyoluk tam oturmadı kapıların hiç birine ürünlerde çizik vs var ama tekrar uğraşamıcam o yüzden kargoyu kabul ettim.
    kafes için 6,5tl diğer ürünler içinde(ayrı koliye konmuş özensizdi) 6,5 tl kargo ödedim.P_20160830_132808.jpg

20. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    753
    en azından almışsınız en son engellenen bile gördüm firma tarafından :) hayrını görün

Sayfayı Paylaş