Karadeniz Pet

Kordon Kafes Web Sitemiz ile Hizmetinizdeyiz

• Konbuyu başlatan KordonKafes
  • Başlangıç tarihi
K

KordonKafes

Guest
Kordon Kafes

Salma önü öntel, çifthane kafes, katlı kafes, muhabbet kuşu ve kanarya kafesi, yemlik, suluk, tünek, mamalık ve daha yüzlerce ürün seçeneğimiz ile hizmetinizdeyiz.

Halim Başkocaman
Tel: 0555 737 87 29

hayırlu ugurlu olsun ürünleriniz kaliteli görünüyor...

Hayırlısı olsun. Guinea Pig kafesiniz var mı acaba ayrıca yeriniz nerdeydi acaba?

Yakında sitemiz gelişirse çoğalırsak kafes ihtiyaçlarımızı toplu bir şekilde böyle bir siteden giderebiliriz :)

Halim abi ailemize hoşgeldin sefalar getirdin.. Teklifimizi geri çevirmeyip bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkürlerimi sunarım :) Allah razı olsun sizlerden sağolun..

Hayırlı satışlar diliyorum.

halim bey hoşgeldiniz...fiyatlarınız kdv dahil mi ? hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz ?

EVET, Halim gerçekten gayet iyi esnaf arkadaşımızdır.

Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim ilgi ve alakanızdan ötürü. Forum'a detaylı bilgi ve açıklama giremediğim için kusura bakmayın. Gün içerisindeki iş yoğunluğumdan ötürü forum'a giriş yapamadım ve üyelik işlemimi dahi gece uyumadan önce telefonum ile halletim. Inşallah yarın gün içerisinde foruma girip bi kaç foto ekleyip, sorusu olan arkadaşların sorularını yanıtlayacağım

kafes fiyatları hakkında bilgi veririsenz seviniriz

Gökhan bey, web sitemize girip fiyatları inceleyebilirsiniz. Ürün çeşitimizin fazla olmasından ötürü bir bir fiyat verme imkanımız olmuyor maalesef

sitemize açacağınız indirimli ürünlerin fiyatlarını sormuştum.resim konusunda muhammet yardımcı olcak size telefondada söylediğim gbi kampanyalarınızı bekliyorum

evet kampanyalarınızı bekliyoruz...alışveriş yapacağız inşaallah...

boks kafeslerin siteye özel fiyatlarını açıklarsanız seviniriz...

çifthane kafesleri,akıllı yemlikler,yuvalıklar,tünekler v.s. siteye özel indirim i-s-t-e-r-i-z !...;)